Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha “kezelesbe vennenek”...

Ha “kezelesbe vennenek” anorexia miatt a sulim klinikajara kerulnek?

Figyelt kérdés
a semmelweis kozepiskolajaba jarok, ha korhazba kene mennem vagy ehhez hasonlo akkor a semmelweis egyetem gyermekklinikajara (meg kiskoru vagyok) mennek vagy a korzetibe (ami nekem a heim pal)

#anorexia #anorexianervose #eveszavarkezeles
2022. máj. 14. 00:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Igazából mindkettőre van esély...

Nem tudom milyen súlyos az anorexiád jelenleg, de ha esetleg egy tanárod, vagy iskolaorvos stb. szerez róla tudomást vagy látja súlyosnak és a kezelésed kéri, akkor az iskolán keresztül valószínűleg a Semmelweisre fognak beutalót adni, vagy legalábbis abba az irányba küldenek.

Ha a szüleid látják úgy, hogy orvosra van szükséged, vagy háziorvos (a te esetedben gondolom akkor még gyerekorvos) utal be akkor nagyobb a valószínűsége a Heimnek.


Tudom ez nem volt kérdés e részedről és nem is árultál el részleteket az állapotodról, de ha elfogadsz egy jó tanácsot... MINÉL HAMARABB FORDULJ ORVOSHOZ.

Személyes tapasztalatom nincs, de egy hozzám nagyon közelálló embert végig kísértem a gyógyulás útján és sajnos ki kell amíg nem kapott külső, szakértő segítséget, addig hiába volt tudatában, hiába próbált tenni ellene... egyedül, de még családi és baráti segítséggel sem tudott előre haladni.

A legjobbakat kívánom neked és mielőbbi gyógyulást!

2022. máj. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!