Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy tudnék zokni nélkül aludni?😅

Hogy tudnék zokni nélkül aludni?😅

Figyelt kérdés
Nem tudok. Hiába van melegem, hiányérzetem van pszichésen ha nincs zokni rajtam. Hogy lehet ezt leküzdeni?😅
2022. máj. 14. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is zokniban alszom, max. nyáron nem húzok. Miért kéne ezt leküzdeni? :)

Bár tény, hogy nem túl szexis, ha még a pizsamagatya szárát is belegyömöszölöm a zoknim szárába :-D

2022. máj. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon melegnek kell lenni, hogy ne vegyek éjjelre zoknit. Volt egy skót pasim, aki éjjel sosem fűtött, meg lehetett fagyni, azóta alszom zokniban. Sajnos máshol is, nem tudok leszokni.
2022. máj. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy nem veszed fel.


Én ha nagyon fázok sem tudom elképzelni, a lányomról meg alig tudom leszedni, ált. június körül jut oda, hogy már magától nélküle alszik el, nem én szedem le róla éjszaka

2022. máj. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is zokniban aludtam régebben de már nem
2022. máj. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Tommy0704 válasza:
2-es Nem eszkimó volt? :D
2022. máj. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én mindig mezitláb alszok. Nem tudok zokniban aludni. Aludj te is mezitláb, mert az egészségesebb, és kényelmesebb, mint zokniban!
2023. jún. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!