Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A rivotril megoldaná a problém...

A rivotril megoldaná a problémámat? Jobb mint a frontin? Aki szedi a rivót, milyen érzés?

Figyelt kérdés

Érdemes lenne váltani rá? Orvos szerint nem, de azt olvastam hogy jobban vannak tőle az emberek

Nagyon szorongok jelenleg, nem tudok felelősséget vállalni és emberek köze dolgozni menni, illetve rengeteget alszom. Nincs kedvem zuhanyozni, felöltözni, boltba menni sem.

Ezeken a rivotril segítene?

A frontintól csak elalszom, de nem segít ezeken…


2022. máj. 14. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én rivót szedek igaz kisebb dózisban (1,5mg) de szinte elmúlasztotta a szorongásomat szóval azon segített. Lassan 1 éve szedem
2022. máj. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van mellékhatás? Nekem nem akarta felírni az orvos, neten is rosszakat mondanak róla
2022. máj. 14. 20:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs mellékhatása,nem alszok el tőle
2022. máj. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyi még hogy nem tudomi ütött az orvosomba de 8dobozzal ír fel mindig 0,5 öst (50db) igaz 3 havonta járok hozzá de mindig marad 2,3 dobozzal tele van a fiókom velük :D
2022. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a rivo nem volt jó. Csak a xanax használ. Általában valaki vagy az egyiket, vagy a másikat bírja. Mellékhatása mindegyik benzo-nak van, nagyon erős függőség alakul ki és nagyon nehéz elhagyni.
2022. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass az orvosodra, jobban ért hozzá, mint az internet népe (vagy ha nem vagy vele elégedett, válts orvost, jogod van hozzá). Szerotonin visszavétel gátlót nem szedsz?
2022. máj. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sem a Rivotril és a Frontin nem oldja meg a problémád. Csökkenti a szorongást, de problémát biztos nem old meg. Azt bizony neked kell.
2022. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6, hát en pazichiterekről is hallottam már nagyon rosszakat…

Nem tudom eldönteni hogy a xanax miatt lettem ennyire erőtlen hogy zuhanyozni sem tudok, vagy amúgy is az lettem volna. Nagyon régóta tart a depresszióm csak eddig nem voltak ilyen tünetek

Az kellene hogy újra legyen kedvem menni és csinálni a dolgokat. Ha a rivo erre jo lenne, akkor szedném

Kérdeztem hogy nem lenne e jo váltani rivora, azt mondta nem.

60 feletti, szóval tapasztalt.

Lamolep nem használt, sőt nem voltam tőle jól.

2022. máj. 14. 22:14
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Depresszióra antidepresszánst szoktak adni.


Terápiával is meg lehet próbálkozni.

2022. máj. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos pánikrohamot kaptam tőle
2022. máj. 14. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!