Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sok volt a túlgondolás és...

Sok volt a túlgondolás és most görcsbe van a gyomrom meg olyan szorító érzés van a szívemben, mit tegyek hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Ez szorongás lehet?

2022. ápr. 11. 10:18
 1/4 A kérdező kommentje:

A mellkasomban *

nem a szívemben

2022. ápr. 11. 10:18
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez szorongás lehet. Nekem a sok zenehallgatás, sétálgatás, napsütésben levés segített
2022. ápr. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

- Egy kád forró habfürdő,

- telefonon egy kis lágy Jazz zene,

- a fürdőszobában félhomály, ami lehet akár gyertyákkal is megoldva,

- egy kis (opcionális) pohár jó bor társaságában.

Na ez az igazi stressz oldás (legalábbis nekem). Ezután pedig be a puha ágyikóba egy finom pizza, és egy kiváló sorozat társaságában.


Vagy


Kezdj el simán nézni egy megfelelő sorozatot. Az majd leköti a figyelmedet.

2022. ápr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kád, tudok ajánlani "váltó fürdőt" ami nagyjából azt jelenti hogy zuhany alá beállsz, nyomatsz magadra egy kis meleg vizet, aztán hideg vizet, aztán megint meleg vizet. Ez a szervezetnek egyfajta "restart" gomb. Vizsgaidőszakban nekem ez életet mentett, akkor pedig volt ám gyomorgörcs, szorongás, halálfélelem 2 napi tanulással vizsga előtt :D
2022. ápr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!