Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit gondoltok mi bajom lehet? ...

Mit gondoltok mi bajom lehet? Lent

Figyelt kérdés

Nagyon gyakran rámtör egyfajta roham vagy nem tudom hogyan nevezzem, elkezdek könnyezni sírni akarok de azt elfojtom úgyhogy csak könnyezésnek nevezném. Továbbá érzek egy űrt a torkomban és mellkasomban, néha nehezen veszek levegőt, és úgyérzem amikor emberek között vagyok mindem oldalból sebezhető vagyok(eddig nem volt ilyen) ilyenkor nagyon dühös leszek, az utóbbi időben nagyon sokszor vagyok dühös.

Továbbá tehetetlennek érzem magam és a karjaimat sokszor tudaton kívül össze kulcsolom, pl amikor fekszem az ágyon.

Ha valakinek a levegőről ez jutna eszébe akkor pánikroham kizárva. Pszichológushoz nem megyek, sírást pedig továbbra is el szeretném fojtani. Ezek tudatában kérnék ötleteket véleményeket. Köszönöm



2022. máj. 15. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Depresszió gyanús. (Panikroham kicsit másabb)

"Pszichológushoz nem megyek, sírást pedig továbbra is el szeretném fojtani" Na ez a 2 dolog ami biztos,hogy tudna segíteni.Nem kell elfolytani,add ki magadból,sokkal jobb lesz utána. Miért nem mész pszichológushoz? Teljesen normális dolog, legalább egy esélyt adj neki.

2022. máj. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értem én sem, mik ezek az előítéletek a pszichológusokkal szemben. Segítenek. Ők értik ezt a problémát és ők tudnak a végére járni.

Egyébként ez nem depresszió. Engem a bipoláris zavarra emlékeztet, de az sem biztos. Az viszont igen, hogy egy pszichológus tudna segíteni. Erre képezték.

2022. máj. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pszichológus nem opció, egy olyan országban vagyok aminek a nyelvét nem beszélem, és még fél évig biztosan itt leszek. Ha pedig létezik online pszichológus az sem opció mert nemtudom online fizetni. Szóval ha azt mondom ki van zárva akkor kérlek ne pocsékoljuk rá a szavakat.

Sírni meg nem akarok.

A bipoláris zavarnak utánna nézek, de nekem elsőre úgy hangzik mint valami vele született betegség, amim nem nagyon van, ez csak pár napja van jelen.

2022. máj. 15. 12:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a bipolárishoz. Mikor voltál mániás? Egyáltalán tudod mi az?
2022. máj. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Létezik ingyenes online pszichológus! (Már ha jól tudom) de mindenképp járj utána.
2022. máj. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!