Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan akinek mindenfel...

Van itt olyan akinek mindenfele hangulatzavarok mindig parkapcsolatban jonnek ki?

Figyelt kérdés

Szinglikent egyaltalan nem hullamzok. De ahogy ismerkedni kezdek, rogton jonnek a hangulatvaltasok. Mar orvosnak is mondtam h csak mondja azt h nem ajanlott ismerkednem es akkor konnyebb lenne letenni rola. De orvos ilyet nem mondhat persze.

Valaki ilyen helyzetben? Ti ismerkedtek vagy inkabb jobb nem?


2022. máj. 15. 16:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Milyen hangulatváltozások, és az ismerkedés legelején, vagy amikor már elindult a kapcsolat?
2022. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%

Te akarod megmondani az orvosnak, hogy mit mondjon neked? És még kezel? Én úgy tennélek ki az ajtón, mint a huzat.


Ha elvárod tőle, hogy azt mondja, amit szerinted mondania kellene, akkor te rohadtul nem vagy kíváncsi rá, mert már rég megoldottad saját problémádat, csak azt akarod, hogy ezt valaki más is jóváhagyja, hogy őt tudd hibáztatni, ha mégsem működik, amit kitaláltál.


Szal ezért raknálak ki úgy, mint a ...


Ha hangulatzavarod van párkapcsolatban, akkor kérdezd meg magadtól, hogy azt akarod-e egyáltalán, amit magadra erőltetsz? Lehet meleg vagy, csak nem mered bevallani? Lehet csak azért akarsz kapcsolatot, mert a társadalom ezt "követeli" tőled? Túl fiatal, vagy túl idős hozzád képest a választottad? Nem ugyanazt akarjátok az életben elérni, de te görcsösen ragaszkodsz valamiért egy sztereotípiához, amit a párjaid megtestesítenek, amit biztosan nem tudnak neked megadni? Megannyi kérdés. Kezdd el őket feltenni magadnak. És ne az orvost kérd meg erre. Ő inkább csak felügyelje a saját utad megtalálását, azt még talán bevállalná.

2022. máj. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Onnantol kezdodik, amikor elkezd erdekelni az illeto es egyre lelkesebb vagyok, magyarul egyre serulekenyebb mert erzelmeim kezdenek kialakulni. Olyan hangulatvaltozasok, hogy egyszer erdekel, egyszer nem, es mindig ilyen szelsosegek. Ezeket probalom nem a tudtara adni persze, mert neki nagyon rossz erzes lenne. Nagyon sokaig voltam szingli is es azt hittem milyen stabil vagyok. De ahogy valaki megtetszik, kezdodik az egesz elolrol. Rogton labilis leszek.
2022. máj. 15. 17:21
 4/14 A kérdező kommentje:

Orvosos resz: ne vegyunk mar mindent szo szerint.

Lenyeg h szerintem valami vedekezo mechanizmus kapcsolat be nalam ismerkedesnel.

2022. máj. 15. 17:26
 5/14 anonim ***** válasza:
20%

Neked az a hangulatváltozás, hogy egyszer érdekel valaki, egyszer meg nem?


Ez lehet simán csak egy alap introvertált beállítottságod eredménye is. Amikor "érdekel" a másik, akkor épp a társas idődet éled, amikor meg nem, akkor befelé fordulsz. Nem nagy vasziszdasz.


Persze ez rosszabb, ha az egészet úgy kell érteni, hogy "érdekel=dugnék vele" , "nem érdekel=húzzon már a csába". Ebben az esetben simán csak paraszt lehetsz, akinek szex kapcsolatra van szüksége, nem felnőtt párkapcsolatra.

2022. máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
1-es válaszoló vagyok. Megnyugtatlak, amit leírtál, az mindenkivel így, vagy hasonlóan van egy ismerkedéskor. Ez akkor volna gond, ha egyik nap azt mondod neki igen, szeretném ezt a kapcsolatot, másnap meg az ellenkezőjét. Ha ezzel traktálnád, az volna gond. Amit viszont leírtál, az teljesen rendben van, hiszen mindenkinek idő kell ahhoz, hogy eldöntse, biztosan akarja-e a kapcsolatot, azt az illetőt. Nincs veled semmi gond.
2022. máj. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Akik a kettes választ lepontozták, azoknak sürgősen magukba kellene nézniük, hogy rájöjjenek milyen trehány életet élnek úgy, hogy még saját maguknak sem vallanak be dolgokat.
2022. máj. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
7-es mert ki vagy te, hogy megmondod másoknak milyen az élete? Ja hogy egy senki vagy, de okoskodsz. 😁
2022. máj. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Követem.
2022. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Borderlinos sehol semmi.
2022. máj. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!