Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi válthatta ezt ki?

Mi válthatta ezt ki?

Figyelt kérdés
Ma találkoztam egy neten megismert barátommal először. Izgultam előtte. Eleinte még minden rendben volt de aztán meghívott Mekibe, mikor oda bementünk, rám tört a pánik, és kellemetlenül éreztem magam. Mikor kimentünk, kicsit javult a helyzet. Majd utána elmentünk megnézni az új metró állomásokat és olyan erős székelési inger kapott el, hogy szörnyű volt visszaemlékezni rá. Utána elsétáltunk az Orczy kertbe ott javult a helyzet. Tehát, a mekiben tört rám ez, illetve a metróállomáson. Mi lehetett ez? Szkizofréniával, szkizoaffektív zavarral kezelnek meg kényszer betegséggel. Nagyon félek hogy megismétlődik.
2022. máj. 15. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Olajszagtól, vagy mert nem szeded a gyógyszereket.
2022. máj. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!