Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van Magyarországon olyan...

Van Magyarországon olyan pszichoterapeuta, aki Dialektikus Viselkedés Terápiával dolgozik? (DBT)

Figyelt kérdés

Korábban össze-vissza diagnosztizáltak, felesleges volt pszichológushoz járnom mert nem is igazán akartam változást, meg el se akartam fogadni, hogy valami nincs rendben velem.

Mostanra egészen biztos vagyok benne hogy bordeline személyiségzavarom van ahogy azt legutoljára pár éve diagnosztizálták, és most már tényleg fejlődni szeretnél.

Napkörnél jártam már de akkor elképesztően mélyen voltam, egy rendkívül jófej terapeuta foglalkozott velem, de nem fizettem soha időben, utolsó pillanatban mondtam le az időpontokat, ami elfogadhatatlan és nyilvan a végén már nem volt olyan jófej, okkal így nem mennék vissza hozzá, és a Napkörhöz sem.

Viszont kifejezetten szeretnék találni egy olyan terapeutát, aki DBT terápiával dolgozik, és mostmár hogy eljutottam egy bizony pontra az életemben, rendszeresen tudnék járni a foglalkozásokra.

25/L


2022. máj. 18. 22:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!