Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerencsejáték függőség ellen?

Nemtom2222220202 kérdése:

Szerencsejáték függőség ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni, mostmár.. 17 éves vagyok és erős szerencsejáték függő.

Az utóbbi időben nyertem egy nagyobb összeget, fogadásokbol és kaszinó.

Kb már vissza is buktam és nagy mínuszba vagyok..

Régen is függő voltam 1,1.5eve.akkor pár hónapra megálltam.es előről kezdődött minden..

Psychologust nem szeretnék emiatt,nem is akarom hogy a családban nagyon kiderüljön.. önerőből szeretném letenni VÉGLEG esetleg. De mindig visszajön,és sokat bukok. Elsőnek folyamatos nyeremények,és nagy bukás.

Mi a teendő?

Esetleg szerencsejáték függők storyait is meghallgatnám..


Ami miatt érzem,hogy ez van,az a magányosság.. magányos vagyok, aminek az egyik fő oka, hogy versenyszerűen sportolok,és sok időt szánok erre. Erre szeretném az életem építeni,így nem igazán van időm bulikra, barátnőre.(szabadidőmben dolgozom).. illetve szeretem azt mikor egy adott meccsnél izgulok,hogy jön e vagy nem .. lelkileg is eléggé kezd tönkre vágni ez a sok pénz bukás.. segítségeket előre köszi!


2022. máj. 20. 22:51
 1/8 anonim válasza:
0%
cool story bro
2022. máj. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem szólj Rudikának illetve Nagratnak hogy jobban kifejtve Ridi ridi rudika, pring prung zimankós hollandival.
2022. máj. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10 évet basztam el az életemből a szerencsejáték miatt. Énis rengeteget nyertem sokszor volt óriási szerencsém, nagy X-es nyeremények online kaszinóban, de a sportfogadás is jól ment. De hosszútávon nagyon sokszor rákellett jönnöm ebből a büdös életből nem jövök ki jól se anyagilag se egészségügyileg. Ha gondolod privátban is beszélhetünk, illetve érdekelne 17 évesen, hogy tudtál játszani online? Ha nyertél is, igazolnod kell személy azonosságod, hogy elmúltál 18,nem?!
2022. máj. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hol kaszinozol mikor nem vagy 18? Valami crypto kaszino fake adatokkal?


Sehol nem jatszhatsz legalisan, meg tippmixet sem adhatsz fel, mas kerdes hogy a lottozok nem kerdeznek.

2022. máj. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy tudtam játszani, hogy más(ismerős)adataival online
2022. máj. 21. 16:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Mond meg az ismerosnek valtoztassa meg a jelszot es emailt az accon.es te ne tudd.

Setalj be az osszes lottozobaa kornyekede es mond el hogy ne engedjenek feladni mert fuggo vagy.

Mond el a barátaidnak es szuleidnek.

Hivj fel egy erre szakosodott szerencsejatek telefonszamot.

Esetleg kerj penzugyi felugyeletet a szuleidtol.

2022. máj. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miujság veled kérdező a kérdés kiírás óta? #3-as vagyok
2022. szept. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hm?
2023. okt. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!