Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éjjelente amikor azon a...

Éjjelente amikor azon a ponton vagyok hogy álomba merülök/elszenderedek hirtelen felugrok arra többször is hogy nem vettem levegőt majd próbálnék vissza aludni de ujra es ujra ez jön. Nem bírom már.. ja meg pluszba halálfélelem. Más tapasztalta már?

Figyelt kérdés

2022. máj. 21. 03:29
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező: töltsd le például a Snorelab alkalmazást, az tudja monitorozni: mi történik ilyenkor.

Az alvási apnoé-ra emlékeztet amit leírtál, de az alvás közben történik. Az említett mobilos alkalmazással megnézheted az éjszakai tevékenységedet, grafikont is tud rajzolni belőle.

Napközben nem érzed fáradtnak, kimerültnek magad?

2022. máj. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Alvásparalízis lesz az, az enyhébbik fajtából. Ijesztő tud lenni, de ártalmatlan.
2022. máj. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 az alvasparalizis teljesen mas paromnak is szokott lenni :( en ebren vagyok nem haluzok semmit.. egyszeruen csak probalnek elaludni es amikor abba a fazisba kerulok elfelejtek levegot venni, felugrok es zihalok.. egyebkent panikbeteg vagyok evek ota de ez azert ijeszt meg ilyen sose volt
2022. máj. 21. 09:24
 4/10 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is van, főleg akkor jön elő, amikor már nagyon fáradt vagyok, akkor amint bealszok, szinte azonnal jön ez, mintha nem vennék levegőt, és felriadok. Halálfélelem itt is megvan, de már megszoktam, és nem veszem komolyan, mert nem fogok megfulladni úgyse.

Ez nekem onnantól kezdődött, hogy pár éve majdnem vízbe fulladtam.

2022. máj. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 akkor valoszinu hogy a stressztol van mert mentalisan en is beteg vagyok sajnos :( szorongok panikbeteg vagyok.. mar egy par napja nem jelentkezett ez de remelem nem is fog.
2022. máj. 24. 22:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Az alvás előtti meditáció segített nekem. Youtubeon van csomó vezetett meditáció.
2022. máj. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valami oka van. Gondolom hülyeségekre gondolsz és halucinálsz. Ez egy tudat alatti betegség. Kérj segítséget.
2022. máj. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 panikbeteg vagyok es szorongok..
2022. máj. 26. 21:38
 9/10 anonim ***** válasza:
Aha értem. Tereld a gondolataid. Nekem ez mindig segített. És szeresd ön magad. Mert jó élni és mindig csak pozitívra gondolj.:)
2022. máj. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 igyekszem, koszonom a biztato szavakat :))
2022. máj. 26. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!