Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék a kóros utálatomm...

Mit tehetnék a kóros utálatommal a testem iránt, ha *egyenlőre* nem tudok pszichológushoz menni?

Figyelt kérdés

Ha valaki nem akar nagyon hosszú rantet olvasni, akkor a [ ] részt átugorhatja.

Úgy érzem magam mint egy rothadó pocsolya a virágoskertben, amiben a virágok a többi lány. [Az egész testem hatalmas, és ezt most nem úgy értem hogy kövér vagyok. A vállaim, a derekam és a csípőm iszonyatosan szélesek, ha egy átlag lány beáll mögém, nem is látszik hogy ott van. A lábaim k*rva izmosak, emiatt 5x akkorák mint lenniük kéne. Az arcom iszonyat ronda, inkább nem is részletezném, a hajam pedig rövid mert nem tudom, megdöglött. De tényleg, már annyira rossz állapotban volt hogy muszáj volt levágni. Az volt az egyetlen dolog ami miatt még lánynak éreztem magam egy picikét, a rothadó pocsolya helyett.] Nemsokára találkozni fogok egy internetes barátnőmmel, illetve az ő egyik barátnőjével és már előre rettegek hogy mi van ha csak kiröhögnek mondván "úristen hogy lehet valaki ennyire ronda?!" aztán otthagynak és soha többé nem látom őket. Ha az utcára kell kimennem már fojtogat a sírás és a kapucnis pulcsimba dugom a kezeim, a fejemet pedig lehajtom. Nagyon gyakran akarom bántani magam, mert utálom ezt a testet, nem tudom mi rosszat tettem amiért én nem kaphattam egy normálisat. Nem akarok így élni.



2022. máj. 21. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
78%
Tipikus tini baj, de szerintem mindenki átélt már ilyet még én is. Késöbb rájössz hogy rohhhadtul mindegy ki mit mond rólad te ilyen adottságokkal rendelkezel amin vagy szeretnél változtatni vagy nem. De fontos hogy te dönts arról mit szeretnél magadon máshogy, ne hagyd hogy mások mondják meg. A másik meg az hogy a környezeted nyomja rád ezt az érzést csak mert ilyen meg olyan trendeket követnek napról napra.....ez mindig változik ők is mindig változnak sose önmaguk. Én sose követtem a divatot pl és ma is jó döntésnek tartom. Idővel láttam hol szeretnék megváltozni hol nem és ma tökéletesnek tartom magam. Fogadd el magad ez a lényeg . Az messze rossz ha egy kapcsolat kinézeti, külső jegek alapján dől el....nagyon szomorú lenne
2022. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!