Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Generizált szorongással...

Generizált szorongással küzdők ti milyen munkát végeztek?

Figyelt kérdés

Stressz okozta szorongást meg leher szokni?

Sajnos nagyon kihat a hangulatomra.

Előfordul, hogy kerülöm a szorongást okozó helyzeteket.

Nem megfelelő a teljesítményem.


Ti mit tesztek ellene?

Néha nagyon elfárodok. Sportolni szoktam néha.



2022. máj. 22. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pénzügyi ügyintéző.
2022. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Vendéglátás (konyhán)
2022. máj. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Állandóan tengődök sajnos. Elkezdtem egy szakot tanulni, mert valamit csinálni akartam, de hamar abbahagytam. Éreztem hogy azt nem is igazán szeretném.

Egy munkahelyem volt hosszabb ideig, onnan finoman szólva kiraktak, mert nem illettem be a közösségbe.

Nagyon nehezen találok munkát, ha találok is, soha nem olyat amilyet szeretnék (gyári munkákat operátorként). Pedig van már szakmám, de egyszerűen nem tudok elhelyezkedni.


Jelenleg tanulok és állást keresek, de nem vagyok biztos abban, hogy jó felé haladok, ez a szak a nekem való-e, megéri-e ezzel foglalkoznom. Folyamatosan stresszelem magam ezen, és állandóan agyalok, de sajnos nehéz, mert sokszor érzem, hogy nem találom a helyem.

2022. máj. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!