Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fiatal lányokra izgulok....

Fiatal lányokra izgulok. Kérhetek segítséget? 20F

Figyelt kérdés

Segitseget szeretnek kerni, mivel 13 alatti lanyokra is felall, ami mar pedofilianak szamit, es bar nem tennek soha semmit veluk, de felek hogy mentalisan ez rosszabb lesz.


Kerhetek tippet, tanacsot, oldalt vagy konyv ajanlast ezzel kapcsolatban? Koszonom


2022. máj. 25. 02:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Normalisan feltettem egy kerdest, amit jo lenne helyre rakni a fejemben meg most. De rendben koszi a valaszod 😃
2022. máj. 25. 02:28
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Menj el pszichológushoz!
2022. máj. 25. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem pszichiátriára kell menni. Az orvos kikérdez és eldönti hogy be kell-e avatkozni. Ha igen, akkor továbbküld pszichoLógushoz.


Érett, cicis csajokra is feláll, akiknek van szeméremszőrzetük? Mondjuk 18-20 évesekre?

2022. máj. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Érdemes szerintem szexuálpszichológushoz elmenned.
2022. máj. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp orvosi segítség. Van erre megfelelő pszichológiai kezelés. Nem ilyen házi tippek meg stb hülyeség
2022. máj. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
Ugye tisztában vagy vele, hogy most fogadtak el nem régen egy gyermekvédelmi törvényt. Simán lehet , hogy valaki ezért felnyom és a GYK simán kiadja az IP címedet a rendőrségnek.
2022. máj. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#7

???

Az hogy pedofil hajlamokkal rendelkezik nem bűncselekmény. Hát nem is tehet róla.

2022. máj. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
27%
Kinövöd!!
2022. máj. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!