Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csak drogokkal érzem...

Miért csak drogokkal érzem normálisnak magam?

Figyelt kérdés

2022. máj. 26. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert drogfüggő vagy. Ez ilyen.
2022. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kulcsszavak közt heroin...Hát, amennyiben nem akarsz totálisan tönkre menni, keress segítséget.
2022. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%

Mert kiszámítható, akkor is ha szar. Minden nap egyforma, a hangulatodat pedig te szabályzod. Nekem ez hiányzik a legjobban még 7 év után is. Pontosan tudtam mitől milyen leszek, és tudtam olyan lenni amilyen akarok. Ez a hétköznapokban munkahelyen, párkapcsolatban a mai napig hiányzik. De ha csinálnám akkor nem lenne munkám, párkapcsolatom, meg valószínűleg már nem élnék.


Előny: Miuán leálltam és folyamatosan jöttek életem nehéz időszakai, kevésbé omlottam össze mint mások, mert én már éltem fűtés/víz nélkül, vertem kívülről a zárt osztály ajtaját gyógyszerért minden nap máshol éjszaka közepén, adogoltam túl magam, feküdtem saját pisimben lekötözve zárt osztályon. Stb


Ezek után elveszíteni egy munkát, bukni egy karriert és újraépíteni felüdülés.

2022. máj. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Mert te függő vagy és már a szervezeted nem tud a drogok nélkül élni
2022. jún. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Robert0712 válasza:
100%
Szia! Sajnos ezzel én ís így vagyok , utána olvastam és úgy tudom hogy a drogok, felszabadítják azokat a boldogság hormonokat amiket alapszinten nem tudd az ember legalabb is olyan mennyiségbe csak ezzel az a bökkenő hogy minél többet drogozik az -ember alap szinten józanon szinte már fel sem szabadulnak azok a boldogság hormonok és ki ég az ember sajnos ezzel én ís igy vagyok. Két hetente erősen jelentkezik nálam a hiány egyébként a jó érzés miatt csinálom hiszen nem vagyok jó kapcsolatba senkinek évtizedek óta.
2022. jún. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!