Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy aszociális, depressziós...

Egy aszociális, depressziós ember miért és hogyan éljen?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet így élni? Egyszerűen nem bírom elviselni az embereket és már a depressziót sem,nem tudom mihez kezdjek.

2022. máj. 28. 00:39
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Pszihiáterhez menj
2022. máj. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Pszichoterapeuta, pszichológus nagyon sokat tudna segíteni.
2022. máj. 28. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Isti22 ***** válasza:
79%

Felnőtt ember vagy, értened kell már, hogy ha valami problémád van, azt meg kell oldanod magadnak. Vélhetően azzal is tisztában vagy, hogy mentális problémákkal pszichológusok foglalkoznak. Tehát az optimális megoldás: elmész pszichológushoz terápiára.


Az én laikus válaszom: Előbb-utóbb úgyis meghalsz, addig csináld azt, ami jólesik. Ha a társas örömökből nem jut, még mindig van egy csomó minden: finom ételek, jó illatok, az alvás, az orgazmus, a játék, a képzőművészetek, a zene, a sport, az alkotás öröme.

2022. máj. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26%
Én a természetes halálra várok, mert a mesterséges módszerhez túl gyáva vagyok.
2022. máj. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!