Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mire gondoljak melóban, hogy...

Mire gondoljak melóban, hogy ne érezzem rosszul magamat és ne sírjak?

Figyelt kérdés
Új munkahely, még alig ismerem a többieket, nem merek velük beszélgetni (szociális fóbiám is van). 14 órás a munkaidó, néha borzasztó lassan telik az idő. Ezeken kívül még az szokott a problémám lenni, hogy nagyon hiányzik a szerelmem, és ilyenkor szoktam sírni. Tudom, hogy ez elég hülyén hangzik, de sajnos így van. Pláne, hogy másnap is dolgozok, akkor se látjuk egymást.

2022. máj. 28. 07:39
 1/4 anonim válasza:

Mi a munkád?

Próbálj meg beszélgetni a kollégákkal, vagy ha a munka engedi hallgathatsz zenét is.

2022. máj. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Senior Séf ***** válasza:
14%
Gondolj arra, hogy miért is nem hallgattál anyudra, amikor azt mondta, hogy tanulj, lányom!
2022. máj. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1: Vendéglátás, szakács (kezdő). Próbálok beszélgetni velük, de a hülye szociális fóbiám miatt nem igazán megy. Saját zenét meg nem hallgathatok, csak azt, amit a többiek raknak be. Ami teljesen nem az én stílusom.


#2: Anyám sose mondott ilyet. Pláne, hogy ő is vendéglátózott sokáig.

2022. máj. 30. 09:10
 4/4 anonim válasza:

És szereted a munkád? Mert ez is sokban hozzájárulhat ahhoz, hogy nem érzed magad komfortosan ott.

Nincs okod félni az emberektől, gondolj arra, hogy ők is pont ugyanolyan emberek, ugyanolyan gondokkal, félelmekkel mint te. Mindenkinek meg van a maga gondja. Nyiss nyugodtan az emberek felé. Eleinte elég pár apró lépes, kérdezd meg milyen napjuk volt, mit csináltak előző nap. Még a végén lehet lesz valami közös téma...

2022. jún. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!