Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan találhatnék értelmet...

Hogyan találhatnék értelmet mindennek?És szedhetném össze magam?

Figyelt kérdés

Túl nagy falatnak látom egyenlőre.Röviden annyi hogy a kiskori sérelmek után megtaláltam a legjobb embert az életemben.Akivel mindig mindenen átsegítettük egymást es ott voltunk egymasnak.Persze voltak mas barátaink is de mi egymásnak vagyunk különlegesek.Aztán mintha elvágtak volna valamit.Barátja lett es alig találkozunk,beszélünk.Nagyon rosszul esik..De örülök hogy boldog.Csak kicsit(igen tudom hogy más de mégis)úgy érzem hogy le lettem cserélve.Hisz nekem hiányzik de ahogy látom ő elvan nélkülem.Ha nem keresném talán nem is beszélnénk.

És itt kezd érdekes lenni a történet,ő megmentett engem es értelmet adott annak hogy éljek.Azzal hogy szüksége volt rám,hogy élnem kell mert neki szüksége van rám,félt,szeret és minden.de már nem érzem ezt és lassan kezd sötétedni a világ.Persze erről nem tud mert nem ér rám sose


2022. máj. 28. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Megtette érted amit saját erejéből tehetett,viszont éli a saját életét.

Az életed ahogy mindenkié, folyamatos változás,alkalmazkodás.

Az a nyerő aki ezt elfogadja és megérti

2022. máj. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Egész pontosan mivel adott értelmet az a személy az életednek és milyen jellegű volt lelkileg a kapcsolatotok? Sajnos ebben a vilàgban ez àltalàban így van ha egy baràtnőnek lesz udvarlója az esetek többségében ejti a baràtot és minden idejét vele tölti.Ami nem kellene hogy olyan mértékben a baràtsàg megvàltozàsàt idézze elő,de a gyakorlatban ez így működik.Jó tanàcsként mondom próbald meg önmagadban megtalàlni azt amire szükséged van az emberi baràtságokat,kapcsolatokat meg emellett plusz többletként éld meg akkor kevesebb az esélye a csalódàsnak.Ha ezzel tisztaba kerülsz szabadabb leszel és biztosan tartogat az élet még a szàmodra szép barátsagot,szerelmet vagy bàrmit ami boldoggà tud tenni.Kívànok sok kitartàst és kísérje szerencse életutadat!
2022. máj. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!