Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egész nap ideges vagyok, nem...

Egész nap ideges vagyok, nem merek emberek közé menni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egész nap itthon vagyok, már semmi nem köt le, semmi örömem nincs.

Ha kimegyek nagy nehezen nem érzem magam biztonságban, félek, hogy mások belémkötnek, kinevetnek, lenéznek. Kifejezetten csúnya arcom van és mielőtt élmények csak arra tudok gondolni, hogy másik rámnéznek és ezt látják miközben más lányoknak sokkal szebb az arca.

Már szinte egész nap fáj a mellkason, rossz a gyomrom, csak a rosszra tudok gondolni.

Nincsenek barátaim se párom egyedül maradtam.

Nem tudom mit tegyek már nem látok kiutat.



2022. máj. 29. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jársz orvosnhoz v pszichológushoz ezzel a betegseggel? Kaptál gyógyszert?
2022. máj. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem járok nincs rá pénzem. Nem szedek semmilyen gyógyszert
2022. máj. 29. 15:57
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy hiába járok bármilyen orvos vagy szedek gyógyszert attól nem fog megváltozni az arcom
2022. máj. 29. 16:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak te látod annyira csúnyának magad.
2022. máj. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, mert látom az embereken a lenézést ettől meg még idegesebb leszek ha mégis nagy nehezen sikerül elmenni valahova remeg a hangom, nem tudok magabiztosan viselkedni.

Hiába próbáltam menni semmi nem változik már nem látom értelmét próbálkozni tovább

2022. máj. 29. 16:41
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

5. Tenyleg nem bántasból, de ezt te csak bekepzeled. Ez a betegseged velejarója.

Nem kell penzes doki, tb ellatas kereteben is fogadnak a pszichiatriai gondozóban. A sajat érdekedben menj el. Ez komoly szorongas es testképzavar!! Tudnak rajtad segíteni ha te is akarod.

2022. máj. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól,H nm előnyös az arcod meg lehetsz vonzó.pl egyik barátnőm gyógyszer miatt kopaszodik és oszul.De nagyon igényes a külsejére.te is pl tanulj meg sminkelni, ingyen YouTube vagy tiktokon.hajadat szépen noveszd meg,vagy vagasd szépre.szep szemüveg is dob egy nőn,nm kell hogy diptrias legyen.otthon kezdj mozogni,igazából rajtad múlik hogy mit hozol ki magadból.sok férfi azert nm csak a külsőt figyeli.de adj magadra,szépen csináld meg a kormeidet,járj fogorvoshoz,moss fogat nyilván. Duriból lehet olcsón jó ruhákat venni,akár cipőt is. bármilyen munkát vallalj el,pl mezőgazdaságit,ott nm nézik hogy milyen vagy,vagy McDonald's ba konyhára stb.ha lesz saját bevételed akkor osszetudod majd magad rakni,akár ingyen tippeket kapsz internetről.ne add fel.ertekes vagy.
2022. máj. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!