Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kenyszerbetegség miatt lehetek...

Kenyszerbetegség miatt lehetek gyakori függő?

Figyelt kérdés

Mobilról írom bocs ha nagyon egybe van.

Kényszer betegségem van, nagyon sok rituálé illetve ismétlődő gondolataim vannak. Köztük az hogy gyakori kérdések függő lettem. Nem tudok leállni vele. Kényszer alatt meg szabott kategóriákat kell megnyitnom és végig néznem minden egyes új választ, ilyen kategóriák pl.családi kapcsolatok, emberek, névadós kérdések..legtöbb tökre olyan amit amúgy nem nyitnék meg mivel nem érdekel de kényszer alatt vagyok...meg kényszert érzek valaszolasra is pedig nem szeretek amúgy válaszolni. Olyan is van, hogy nem akarom kitorolni a saját kérdéseimet amik már nem lényegesek mert valahogy jobb egy helyen látni őket. Régen másik oldallal is ez volt azt hiszem wiki-a vagy mi ott pl.tobb felhasználó nevet csináltam, több fiókot, amíg nem.lett jobb a fiókom.. ezen az oldalon persze ezt nem lehet de ott ez volt. Amúgy mielőtt megismertem volna tökre érdektelen volt az oldal nekem, mióta ismerem se lett jobb mivel átlagos kérdésekre néha tökre bunkó stílusban adnak választ vagy nem is a kérdésre válaszolnak de kényszert érzek az oldalon maradasra..amúgy néha szeretem nézni a kérdéseket amik érdekelnek. Meg az is kényszer hogy néha lány neveket kérdezek, hogy kinek mi a véleménye de holott nekem már van 3 kedvenc nevem és nem is érdekel a gyerekvallalas csak szeretek történeteket kitalálni és ahhoz véleményezek neveket de már betegesen sokat.. Hogy álljak le ezzel? Más oldalra meg félek felmenni mert ugyanez megtortenne hogy ott is bizonyos kényszerek lesznek.



2022. máj. 30. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi történne, ha leállnál az oldallal egy pár napra mondjuk, vagy egy hétre?
2022. máj. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1.nem tudok próbáltam már
2022. máj. 30. 17:18
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Miért érzel erre kényszerességet? Választ kell csak megtalálnod, abból kell kiindulni
2022. máj. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3.nem tudom. Nem tudom minden kényszerre a választ, csak néha jönnek maradnak mennek újak jönnek...
2022. máj. 30. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Pedig meg lehet találni, csak gondolkodni kell. Mikor kezdődött, mi váltotta ki, miért nem tudod elengedni, mit vesztesz akkor..ilyenek, én is így gyógyultam ki
2022. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudtommal ocdbol nem.lehet kigyogulni csak enyhíteni lehet a kényszereket.
2022. máj. 30. 18:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megkönnyebbülést okoz hogy mások problémáival foglalkozol és nem a sajátjaiddal.
2022. nov. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!