Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan hogy valakit nem...

Van olyan hogy valakit nem tudnak diagnosztizálni? Ha olyan tüneteket hoz amiket eddig senki más? Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Én már mindenféle szakirodalmat felkutattam, de vannak olyan tüneteim, amiket sehol nem találok meg. Vagy lehet hogy annyira összetett az egész állapotom hogy már emiatt a mix miatt érzem így?

Nagyon sokszor(most is, ezért lehet hogy zavaros amit írok) olyan mint amikor gyerekként lázálmom volt és félrebeszéltem. Olyan mintha folyna körülöttem a tér

Voltam már pszichiáternél, de csak általános dolgokat mondott, depresszió, ocd, szorongás.

Egyszerűen nem tudok már magammal mit kezdeni, eddig ide sem mertem írni, de most erőt vettem magamon.

Lehet hogy valamilyen új betegségem van, vagy már megbolondultam?

Vannak olyan dolgok, amik megtörténtek velem, amik az élettel Összeegyeztethetetlenek(ezt most nem tudom jól írtam e le, nagyon nehéz volt ez a szó), amiken nem tudok és nem is akarok túllépni. Emiatt akarok öngyilkos lenni régóta, de nem mertem eddig megtenni

Mit csináljak? Nagyon fura érzés

Senki nincs mellettem, egyedül vagyok


2022. máj. 31. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is van ilyen, mindegyik szakember fura dolgokat mondott.

Lehet simán, hogy nem bekategóriázható a problémád.

2022. máj. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez elég rosszul hangzik…
2022. máj. 31. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:

2 A megoldás a lényeg, hogy legyőzd, mindegy mi a neve.

Bár megértem, én is akarom tudni mi lehet a bajom, de ha ők se tudják, akkor mit tehetnék én?

Egyes voltam.

2022. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!