Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A meth kristály nevű drog...

A meth kristály nevű drog jelen van Magyarországon ?

Figyelt kérdés

Itt állítják elő ? Veszélyes a napi használta ?

Van itt olyan aki használta ?



2022. jún. 1. 03:07
1 2
 1/20 Molyember ***** válasza:
100%
Jelen van, a franc tudja, hogy hol állítják elő, és a napi használata életveszélyes.
2022. jún. 1. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel be napi xanaxot többször és már nem ezen a világon találod magad.
2022. jún. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Hogyne volna, bulizó ciganyok előszeretettel hasznalják.
2022. jún. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Hogyne lenne ha lemégy a blahára akkor ott tudsz kapni
2022. jún. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
nem,Cibbonyországban még csak füvet se lehet szerezni
2023. jan. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Van egyrészt a szlovák pikó. Sárgás színű (vagy fehér) kristályosan csillogó por alakban fecskendőkben kimérve, úgynevezett " 1 egységnyi" adagot adnak, aminek a súlya 100 mg.

A legtöbb ember ebből az "1 egységből" 4 adagot tud szippantani aminek a hatása kitart, mondjuk 10-24 óráig totálba, majd jön a lejövetel (több napos utóhatások).

Ez jellemzően Szlovákia irányából érkezik.


Meg van a drága Német tiszta fehér meth kristály. Ezt ritkán hozzák be ugyanis grammja 30 ezer forint körül van, ami így drágább a kokainnál vagy pl a heroinnál is. Tehát nincs más drog ami ilyen drága lenne, és ezért nem nagyon hozzák be, de előfordulhat.

2023. jan. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod amúgy napi szinten használni, mert egy erősebb adagtól 2 napig nem alszol. Ha napi szinten nyomod kb 2 hét nem alvás után (a kimerültségtől) hallucinálni fogsz, téveszméid lesznek, kb az őrület határáig lehet kerülni. Ezért ezt senki nem nyomja napi szinten. 1 hétig szoknak rajta lenni, aztán pár nap alvás. Így is marha káros. Amíg a hatás tart napokon keresztül pl 120-al ver a szíved. Olyasmi a szervezetnek mintha egyfolytában nehéz fizikai munkát végeznél. Nem épp a hosszú élet titka, de amíg tart addig marha nagy erőt és boldogságot ad.


Nézd meg kérdező "a por" című filmet. Ugyan csak film de elég jól bemutatja a meth-et ;)

2023. jan. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszi szépen megnéztem a filmet !
2023. jan. 16. 23:00
 9/20 A kérdező kommentje:

[link]


Hall akkor ott van vkinek.

2023. jan. 16. 23:14
 10/20 anonim ***** válasza:

Hello. Összefoglalnám amit a Crystal Meth"-rőltudok és az egyéni tapasztalatokat. Hazánkban valóban nem elterjedt, szinte hozzá se lehet jutni csak ha van összeköttetésed. Egyszeri kevés használattól nem lesznek haluk,de valóban jó minőségű majdnem tiszta Meth-től első használat után függőség alakul ki. Lejjebb itt részletezem is. Nálam 1x forró eufófóriát okozott. Úgy éreztem magam mint ha Isten lennék. Nagyon sok erő, a zene érzékelése. Szinte alig tudtam annyit táncolni hirtelen amennyire pörgetett.


Én 4x használtam Kristályos Metamfetamint és nyilván ez mivel nem "gyógyszeripar" így mindig más és más fajta minőséget kaptam.


Az utolsó vagyis a 4-ik alkalom volt legdurvább hatás és felezési idő tekintetében. Kilehet próbálni,de ha nagyon tiszta és nem tudod mennyi az annyi akkor okozhat halált, vagy elsőre függőséget.

Külföldi fórumokon is olvastam,hogy a legtöbb ember hideg eufórival találkozott és kevesen találkoztak forró eufóriával. Én az utolsó alkalomnál forró eufóriába szaladtam bele és eléggé tiszta volt.

Rögtön függő lettem és 3 hónap kellett mire elmúlt a függőség érzése. Alig szívtam orrba 1 kis utcát és nagyon durva volt.

Az ismerőseim az utcán mondták is,hogy nagyon sovány vagyok.

1 alkalom jó minőségű Meth 2-3kg szed le az emberről. 3 hónap után megjegyezte valaki,hogy az arcom újra feltöltődött és nem beesett mint elötte volt.


Ami még negatív volt az utolsó 4-ik használatnál az amit amerikában is emlegetnek ami miatt még életveszélyes is lehet az a "Body Load"

Vagy is egy idő után önkívületi állapotba vitt. Nem éreztem, a testem mintha repültem volna és nem éreztem ,hogy ver a szivem.

Ilyenkor sokan túladagolják. Mikor ez Eufória lecsengett, ültem a gép elött és csak pörgetett nagyon durván és nyugtalan, morgó hangokat adtam ki és aggresszívvá tett.


Nem mondom,hogy nem lehet 1x2 kipróbálni ha valaki hozzá jut,de aki eladja maga sem tudja mennyi a Meth hány mg van benne és egyéb töltő anyagokat. Nem tudni a pontos összetételt. Van tapasztalatom: Német, Londoni,Kanadai és Holland Kristályt illetően. Más más tisztaság más egyéb ki tudja mik voltak benne... stb stb.


Nem vagyok Budapesti,de itt vidéken is van.Hallani róla.

Sok ezt is és még sok minden mást "Dark Webről" hozatják be.


Persze Németországba is egy éve már Hollandiából érkezik a legtöbb az információim szerint. Pár éve bukott le több Meth illegális labor Németországban ahol nem csak Németek-et találtak hanem Mexikói Meth szakácsot. Úgy tudom a legtöbb Meth itt Európában is már évtizedek óta egyre veszélyesebb,.mert 80-90 akár 90% tisztaság feletti is lehet.

Bocsi kicsit hosszúra sikeredett. Én mint említettem 4x jutottam hozzá. Ha nagyon akarnám továbbra is bármikor.. de a 4ik alkalom után megtanultam a leckét. Nyilván szinte az egész világon nem csak Amerikában nagyon elterjedt mert nagyon durva szuper speed-ről van szó amia sima speed-nél 5x erősebb és nagy az érdeklődés. Erősebb a heroin-nál a kokainnál és a crackn-él is. Sokat nem tudják miért és ezért próbálják ki ami ha alig van felütve és jó minőségű akkor cserébe nagyon durva függőséghet okoz. A baj az,hogy sokan nem akarnak lejönni róla ezért napokig, akár hetekig tovább nyomatják aztán nem is kell részletezni,hogy ennek mi az eredménye.

Én 1998 óta tudok a Methamphetamin létezéséről és jók körül jártam a témát már annak idején. Tehát mire hozzá jutottam sok idő telt el.

Megfogadtam már az első alkaloömnál bármilyen minőségüt is kapok az aranyszabály az,hogy 1 kis utcánál nem szabad többet pl.: orrba szippantani vagy vízben feloldani és lekell róla jönni ha már érzi az ember ,hogy gyengül a hatása. Mindenképpen elkell tudni majd aludni mondjuk kb 10-11-12 óra múlva. Sokan azt csinálják külföldön,hogy rossz a lejövetel na akkor még 1 utca és így tovább... Nem szabad.

Tudni kell elaludni és nem tovább használni napokig vagy hetekig.


Gondoltam megosztom ezeket az egyéni tapasztalatokat. Mert sok fiatal de akár középkorú emberek vannak akiket érdekel és ne legyen függőség vagy tragédia a vége. Mert ha függő lesz valaki ettől akár naponta vagy 2 naponta fogja nyomatni és lehet,hogy akár 10 év beletellik mire lehet talán lehet,hogy eltudja hagyni örökre.

2023. márc. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!