Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A meth kristály nevű drog...

A meth kristály nevű drog jelen van Magyarországon ?

Figyelt kérdés

Itt állítják elő ? Veszélyes a napi használta ?

Van itt olyan aki használta ?



2022. jún. 1. 03:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszi hasznos volt !
2023. márc. 13. 19:36
 12/20 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit. Vigyázz te is magadra.
2023. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Amire még szeretném felhívni a figyelmet. Még ha Budaptesi is valaki és Metafetamint ajánlanak neki,legyen szkeptikus mert ennek a valószínűsége elég csekély. Figyelembe kell venni,hogy Németországba nagyobb árat fizetnek érte nyilván ezért is inkább ott értékesítik meg Csehországban.

Az elmúlt 1-2 évben Németországba is Hollandiából érkezik már és nem Csehországnól mint a régi időkben. Szóval ha Crystal Meth után érdeklődik valaki kis hazánkban és azt mondja az illető,hogy ő tud. Azt ne nagyon vedd készpénznek,mert az Nem Crystal Meth lesz.

Köztudott,hogy inkább a Catinon származékokból van sok hazánkban és hiába kristályos forma az akkor sem Crystal Meth.

2023. júl. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Mikor még Csehországból Németbe exportálták 1gr 50EU volt.

Mióta Hollandiából Németbe exortálják, nagy tisztaságú nagyméretű Kristályok érkeznek oda ez miatt az ára már 80-100EU grammja.

Londonban 1g átszámítva 40-50ezer HUF is lehet.

Pont azért nem voltunk sosem célország a Crystal Meth-et illetően mert ha ide exportálnák 20-30-40 ezerért...ennyit nagyon kevesen fizetnének érte így nem éri meg nekik. Mert nyilván a Drog Maffia nem alkalmi fogyasztókat keres hanem a társadalom minimum 20-30% szeretné függővé tenni amire Magyarországon keveseknek lenne meg ez az összeg akár havi,heti,napi szinten. Hisz tudjuk jól mindannyian Youttube-ról,meg a Netről,hogy brutál függőséget okozés nyilván ez is a céljuk,hogy sok rendszeres használó legyen... amit Magyarországon ennyi pénzért nem tudnak elérni.

2023. júl. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Még1 valamit szeretnék publikussá tenni a Crystal Meth-tel kapcsolatban.

Végülis ugye ez egy szuper speed, egy metilált speed vagyis Metilamfetamin ami 5x erősebb a speednél és nagyon pörget nagyon eufórikus.Én 4x próbáltam ki. Elsőre átlátszó kristályokat kaptam ami mindig azt jelenti,hogy gyenge minőség. 1 utcán szívtam 6 óra múlva éri el a plazmacsúcsot. Még ez a gyenge minőség is 6 óra elteltével brutál eufóriát és izgalmi állapotot okoz. 6 óra elteltével nagyon erős lábfájdalmaim voltak. Másnap kb 11-kor a számítógépem elött sírtam:"hogy add Istenem csak ne legyek függő. Kidobtam. Utána rá pár hónapra egy jobb minőséghez jutottam hozzá.1 utcát szippantottam megint orrba. Pörgés ezerrel és csak a House zene... 15 óra elteltével még mindig rajta voltam és volt eufória és végtag zsibbadás. Másnap kidobtam azt is. A másik utolsó 2 alkalom más honnan hasonló volt. Youtubeon már nem emlékszem melyik városban nagyon sok Meth használó van egy nagyvárosban. Elkezdték elemezni a szennyvizet és kiderült,hogy nagy mennyiségben tartalmaz évek óta Crystal Meth-et. Szóval ők is kidobják,mert egy Német Pszichiáter aki Meth függőkkel foglalkozik .Ő is azt mondta,hogy a Meth azt nem embereknek való. Túl erős hisz az eddig legbrutálabb eufórikus szuper speedről van szó és amfetamin származékról amit csak felfedeztek.Eleinte én sem értettem miért dobom ki de aztán a Youtubeos videók megerősítették ,hogy mi az oka. A másik amit sikerült kiderítenem,hogy ami Pszeudoefedrinből vagy L-Efedriből készül vagyis azokat reudkálják, ezek maximum a keverékelegy 20% tartalmazza csak a D-izomert ami a legerősebb a többi részbe a keverék elegynek L-Metamfetamint tartalmaz ami a leggyengébb izomer.

Soha nem is értettem,hogy tudnak 1 hetet fennt lenni Meth-en egy ilyen dúrva szuper speed-en. Hisz ha logikusan belegondolunk ezeknek az embereknek már megkellett volna halniuk 1 héten belül. Hisz ők csak valamennyi vizet isznak 1 hét alatt és nem is esznek szinte semmit.

Nos a magyarázat az,hogy ezeknek az embereknek csak az a szerencséjük,hogy a drog prekurzor Pszeudo Efedrin vagy L-Efedrin így egy racém keveréket állítanak elő ami csak 20%ban tartalmaz D-izomert. Amerikában már állítanak elő Crystal Meth-et Fenilacetonból ami direkt már több évtideze Európában is illegális pont azért,hogy ne tudjanak Meth.et ebből előállítani. Kiderült,hogy ha Fenilacentonból szintetizálják akkor bizony jóval nagyobb mennyiségben van jelen a D-izomer a keverék elegyben mintha Efedrinből állították volna elő. Röviden tömören: A végeredmény: függőség örökre, vagy hajléktalanság vagy halál rövid időn belül.

Fenilacetonból is racém keverék keletkezik a szintézis során,de jóval nagyobb dózisban van benne D -izomer és igyekszenek egyre olcsóbban teríteni nyilván nem ok nélkül. Megjegyezném,hogy nem születtünk Németekneksem Hollandoknak se Amerikaiaknak csak Magyarnak,de lehet,hogy a magyar társadalom ez miatt hálát adhat. Ez az én véleményem meg amit tudok a Crystal Meth-tel kapcsolatban. Gondoltam ezt megosztom,mert sok fiatal akár középkoru is okulhat ebből.

2023. júl. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Közben rájöttem tévedtem. L-Efedrin és Pszeudoeferdrin redukciója kizárólag D-izomert hozza létre.Nem tudni miért de az USÁ-ban egyre elterjedtebb a Fenilacetonból szintetizált racém keverék ami jóval gyengébb mert DL- szerkezetűa molekula.


Összegezve tehát elmondható,hogy Európában és az USÁ-ban is akik kizárólag D-Meth-et használnak 1 hétig ezekszerint még sem annyira veszélyes a használata mint ahogy orvosok és szakértők gondolják.


A racém keverék egyre jobban Kanadában terjedt el. Kanada ugye nem tagja az USÁ-nak,tehát az USÁ-ban is sokan napokat vagy akár 1 hetet fennt vannak Dextro-Metamfetaminon vagyis "Crystal Meth"-en mégsem halnak meg. Hát akkor nem is olyan rossz buli mint ahogy a szakértők gondolják LOL XD

2023. júl. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Még annyi,hogy én Crystal Meth-hez nem nyúlok. Elég volt az a pár alkalom. Szép emléknek aztán ennyi. A jövőben talán inkább valami enyhébbet pl: Mefedron.
2023. júl. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Kened és vágod ;-) Köszi :-)
2023. júl. 30. 13:19
 19/20 anonim ***** válasza:
Kösz én is :-)))
2023. júl. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 gta1414 válasza:
Valaki tud kristályt Leverkusen fele?
ápr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!