Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez pánikbetegség? Vagy...

Ez pánikbetegség? Vagy okozhatja szervi gond ?

Figyelt kérdés

Már tavaly esténként éreztem hogy halálfèlelem van és féltem ,dühös voltam.

Aztán pár héttel később egyik reggel pánikrohamom volt .

Lelkileg rosszabbul lettem,amúgy is bántott hogy olyan munkát kell csinálni,amit utálok.

Bezárva,beteg emberekkel.

Aztán elmentem onnan,mert nem bírtam

Még mindig nem voltam jól,sőt,az új hely még rosszabb volt mert egy héttel kezdés után meghalt a főnök és home officeba kerültünk.

Akkor lett minden rosszabb .

Már a boltba a kasszánál is éreztem hogy nem bírom kivárni a sort menjünk már nem bírom .

Többször pánikrohamok,erős idegesség ami eleinte csak néha jött rám de olyan erősen hogy gyógyszert kellett bevennem.

Aztán már állandósult.

Állandóan leesett a cukrom is és kétszer elájultam.Megijedtem ezért kezdtem el sokat enni hogy nehogy leessen és elájuljak.

Illetve elkezdtem kerülni a helyeket ahol leesett a cukrom.

Ez addig fajult hogy már a házból sem megyek ki csak félve rettegve .

Egész nap agyalok.

Hogy ez a munka miatt szorongás vagy valami más szervi bajom van

Mert voltam már pánikbeteg,az nem ilyen volt .

Néha jobb kedvem van de aztán elkezd korogni vagy égni a gyomrom és megijedek azonnal enni kell.

Semmi nem köt le csak az hogy ezután kutassak neten.

Így találtam ide mert volt hasonló kérdés de két napja nem kaptam választ.

Egész nap ezen agyalok.

És odáig fajult hogy már csak akkor vagyok nyugodt ha tele a hasam hogy ne kapjak levegőt .



#Csak egy kis pánik ?
2022. jún. 2. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel fel egy orvost?
2022. jún. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó kérdés . egyedül akartam megoldani.

De nem megy

Viszont félek a gyógyszerektől

2022. jún. 2. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz, nézze meg a cukrodat, stb. Ha azzal van gond, van rá gyógymód. Ha meg csak idegi, ne foglalkozz vele .
2022. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha úgy érzed, akkor vizsgáltasd ki magad, így megtudod, hogy van e bármi bajod, de nekem ez nagyon szorongásnak tűnik egy kis pánikkal spékelve.
2022. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!