Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az Asperger szindrómások ha...

Az Asperger szindrómások ha hazudni próbálnak miért buknak le szinte azonnal?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy egy asperger szindrómásnak általában a testbeszéde egyáltalán nem igazodik a mondanivalójához. Lehet olyan, hogy teljesen szikla szilárd hozzáállást mutat a testbeszédében közben egy viccet mond. De olyan is lehet, hogy egy nagyon komoly témában tesz fel kérdést és közbe olyan a testbeszéde mintha egy kisgyerek kérne engedélyt valamire.


Mi leplezi le az asperger szindrómásokat akkor amikor hazugsággal próbálkoznak? Az összes Magyar YouTube videó amelyik megemlíti azt a tényt hogy az Aspergeresek nem tudnak hazudni mindig elfelejtik elmondani hogy miből jönnek erre rá. Most itt a GYK oldalon is találtam egy embert aki szintén bevallotta így világ előtt anoníman hogy ő is mindig őszinte.


2022. jún. 4. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Azért nem írnak konkrétmot, mert nem igaz az állításuk. Meg eleve az Aspik között is igen nagy eltérések vannak viselkedésben is, altalánosítani nem lehet!
2022. jún. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezek szerint, ha nagyon akarnak akkor tudnak hazudni az Aspik?
2022. jún. 4. 08:37
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

Aspik :D :D :D Jézusom.

Vannak downik is, meg bolcsik?

2022. jún. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Testbeszéd, mimika. Ugyanúgy, mint gyerekek esetében.
2022. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
3-as: az Aspergeresek így nevezik magukat, legalább is nyugati országokban ez a megszokott.
2022. jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted minden aspi egyforma ? Ahogy nem autisták sem egyformák, úgy mi sem. Tudunk hazudni és nem bukunk le. Nem mindegyikünk.
2022. jún. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

“Aspik :D :D :D Jézusom.

Vannak downik is, meg bolcsik?”


Minek ugatsz bele olyan témákba, amikhez láthatóan közöd nincs ?

2022. jún. 24. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak saját magamról tudok nyilatkozni:

Nagyon minimálisat azért tudok füllenteni, de fontos, hogy kicsi legyen a tétje, így ha évekkel később akár ki is derül, nem lesz belőle baj.

Az elhallgatás már sokkal könnyebb, mert könnyebb körvonalazni azokat az infókat, amiket titokban akarsz tartani. De volt már olyan, hogy majdnem elszóltam magam és akkor valahogy másképp fejeztem be a mondatot vagy úgy tettem, mintha elfelejteném mit akartam.

Nagyobb hazugságokra és főleg olyanokra, amik újabb hazugsággyárat igényelnének, nem vagyok képes.

2022. júl. 13. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!