Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szokjak le a szerencsej...

Hogyan szokjak le a szerencsejátèkról?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon sokat buktam sportfogadáson,de mèg sem tudom abbahagyni. Tudom hogy sportfogadásból nem lehet profitálni hosszútàvon,de mèg sem tudom abbahagyni a sok bukás ellenére sem. Ha sokat bukok,akkor abbahagyom 2-3 hètig,de ahogy meglátom más nyereményeit,holott tudom hogy ő is biztos hogy bukóban van,és csak a nyertes szelvényeit teszi ki,akkor megjön hozzá a kedvem. És nem a játèk élménye miatt játszom,hanem azèrt mert nem làtok más lehetőséget,hogy hogyan törjek ki a havi 300-400 ezres fizetèsből. És tudom hogy ennek hosszútávon sosincs jó vége,és csak a pénzem dobom ki vele az ablakon,de teljesen még sem tudom abbahagyni. Ti mit tanácsolnàtok?

2022. jún. 4. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokat játszottam elsőnek sporfogadással kb 2 évet aztán jött a rulett hol nyertem hol buktam sokat streszeltem rajta sok mindent háttérbe szorítottam a szerencsejátéknak köszönhetően ,közel egy milliót buktam 4 év alatt,ebből szerettem volna kitőrni megazdagodni,de kb egy hónappal ezelőtt rájöttem hogy ebből tuti hogy nem lehet pénzt csinálni hiába álltatom magamat ezért úgy voltam vele minek öljek bele még több pénzt meg időt,fogtam és abba hagytam,keresetem más időtöltést más elfoglatságot,szerencsejátékból nem lehet pénzt csinálni elkell fogadni,senki nem tud ebből pénzt csinálni egyedül a szerencsejátékot üzemeltető cég.
2022. jún. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én is tisztában vagyok vele hogy ebből nem lehet pénzt csinálni, de sajnos a lelkem mélyén még egy kicsit mindig hiszek benne hogy igen. És ezt nagyon nehéz leküzdeni, hogy egy kicsit se higgyen benne az ember. Én fél év alatt buktam 1 milliót. És még ez is bennem van, hogy vissza szeretném nyerni az elbukott pénzt, de abból csak még nagyobb bukás lenne.
2022. jún. 5. 02:08
 3/5 anonim ***** válasza:
1 es vagyok,a bukott pénzt enged ell meg azt is hogy lehet belőle pénzt csinálni,nekem az segített hogy elkezdtem venni használt műszaki cuccokat pl telefon,tv,kerékpár, és megbróbálom drágábban eladni,nem sok pénz van belőle de legalább ebből van pénz meg lehet tanulni fejleszti az üzleti érzéket stb,és aa legfontossab hogy ezzel nem lehet sokat bukni meg hobbinak is jó
2022. jún. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én sokat dohányoztam.

Nem mondom szcsém volt.

1 kis tüdőgyulladás. foltok.

Holnaptól nem dohányoztam.

2022. jún. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Levika420.69 válasza:
Keress más hobbit! Lehetőleg ne Zsákos Frodót, hanem valami sportot, művészetet! Sajnos én is részese lehettem annak, ahogy a Zrt. megkopasztott de addig, amikor már a kajára szánt pénzzel játszottam, na ott már tényleg probléma volt, és másnaptól már nem játszottam, ez mind fejben dől el. (De azért egy kis 1000res buli szelókkal szoktam játszani, de ezt már tényleg élvezetért!)
2022. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!