Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofrén vagyok, valaki...

Skizofrén vagyok, valaki ajánlana egy jó orvost, kórházat, osztályt, ami meg tudna gyógyítani?

Figyelt kérdés

Régóta tart, senkit se érdekel (a családot se), 4 orvosnál voltam már, 4-szer kezdtem gyógyszert szedni, semmit se ért szinte. Ez a simplex típus, azaz negatív tünetek, gyakorlatilag nem látszik, hogy beteg vagyok, de pokoli szenvedéssel jár.

Ha valaki tud egy jó orvost, kérem, írja meg privátban akár.



2022. jún. 6. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De hol? Mert gondolom az sem mindegy. Ismerősöm fia súlyosan skizofrén, neki Dr. Kálmán János az orvosa, aki a Szegedi Pszichiátriai Klinika igazgatója de betegeket is fogad. Fő szakterülete a skizofrénia.
2022. jún. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen gyógyszereket szedtel? Miért hagytad abba?

A skizofrenia úgy tudom gyógyíthatatlan betegség de tünetmentes állapot vagy ahhoz közeli gyakran elérhető.

2022. jún. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Zyprexa, abilify, reagilát kétszer. Nem hatottak. A zyprexa kicsit, komoly mellékhatással, a többi semmit. A tünetmentesség is hatalmas eredmény lenne...
2022. jún. 6. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:
És most mit szedsz?
2022. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmit, mivel nem hatottak. Az orvosok is neveteségesek. Az első nem árulta el nekem a diagnózist... Nem érdekli őket. Gondolom, itt is nagyon kevés a jó orvos. Állandóan azt olvasom, hogy más tünetmentes a gyógyszerektől. Nem tudom, hogy csinálják. Millió tünet van. A reagilát még lehet, szedem, mert nagy dózisban kevés ideig szedtem, de jobb lenne egy normális orvos.
2022. jún. 6. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!