Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés

Reggel nincs kedvem felkelni,fáradt,unott, unalmas minden,nem akarok munkába menni lekakilom az egészet .

Fáradt gyenge kedvetlen vagyok, egész nap csak feküdnèk.


2022. jún. 7. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Háziorvos mit mondott?
2022. jún. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem voltam nála miért?!
2022. jún. 7. 08:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet enyhe depresszió.
2022. jún. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel egészen sok ember van így.

Esetleg olvass utána a kiégés (burnout) szindrómának. Nem írtad le hogy mióta dolgozol és mit, mennyire szeretted / szereted, de én erre tudok gondolni. Lehet hogy csak simán kiégtél.


Nálunk a munkahelyen kifejezetten erre a jelenségre vonatkozóan még tréningek is voltak. A kiégés fázisai, elkerülése, ilyesmi.

2022. jún. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ki kéne vizsgáltatnod magad, lehet egy egyszerű vashiánytól kezdve kb. bármi
2022. jún. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet simán lelki oka is ennek, azért egy vérvételt is javasolnék előtte, ha ott minden rendben van szorongásra gondolok saját példából :) Nekem is ezek a tüneteim voltak, viszont nálam mindent rendben találtak "testileg".
2022. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5.

Holnap lesz vérvétel



6.

És gyógyulsz már?

Mert ezen kívül van ezer másik tünetem is 😭😭😭

Félelem, állandó idegessèg, negatív gondolatok, rettegés, utcára sem merek néha kimenni

2022. jún. 9. 21:54
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os vagyok. Ezzel már meg is válaszoltad magadnak a kérdést! :) Ha a holnapi vérvétel eredményei jók, mindenképpen egy beszélgetős terápiát javasolnék neked mindenféle gyógyszer nélkül a szorongás leküzdésére! Nem szégyen segítséget kérni.


Üdv, egy gyógyult pánikbeteg❤️

2022. jún. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!