Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt hozzám hasonló...

Vannak itt hozzám hasonló korú depressziós fiatalok?

Figyelt kérdés

Régen küzdöttem depresszióval, sajnos szorongásos betegségem a mai napig van. Nemtudom, hogy jelenleg depressziós vagyok-e, de sok minden van, ami miatt sikertelennek és boldogtalannak érzem magam az életben. Fogalmazzunk úgy, hogy a koromhoz képest jelenleg sehol nem tartok és a rengeteg szorongás miatt nehéz rajta változtatni. Teszem hozzá, az elmúlt 2 hónapom sokkal jobb, mint az azt megelőző időszak, de továbbra sem érzem magam jól.

Jó lenne beszélgető társakat találni, alapvetően én mások előtt mindig egy vidám, jókedvű, humoros srácnak tűnök, csak sajnos belül egyáltalán nem ezt érzem. Ha bárki hasonló helyzetben van, korosztályban is nagyjából megegyezünk és szívesen beszélgetne, akkor az nyugodtan írjon.

19/F



2022. jún. 8. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
én borderlineos vagyok. sokszor érzem magam üresnek. aztán történik valami (vagy épp semmi) és vagy nagyon szomorú leszek vagy nagyon boldog.. párkapcsolatomban folyamat gyanakodok, féltékeny vagyok. szegény páromat kikészítve.. :D 22 éves vagyok.
2022. jún. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Nálam mélyebben már nem hiszem,hogy van bárki is.Nem vagy egyedül,Kérdező!:(
2022. jún. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Hozzunk létre egy ilyen beszélgetős csoportot :)
2022. jún. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kb 16-17 éves korom óta lehetek depressziós. Boldogtalan vagyok, nem tudom elfogadni a külsőmet, nem találom az élet értelmét, az öngyilkossági gondolatok folyton jelen vannak. Vannak időszakok amikor jobban érzem magam, de újra és újra ugyanott kötök ki. 25/F
2022. jún. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!