Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak olyan oldalak, ahol...

Vannak olyan oldalak, ahol online nyújtanak segítséget a kissé depressziós, segítségre szoruló fiataloknak?

Figyelt kérdés
15/L
2014. okt. 27. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen fajta segítségre gondolsz? Mert itt van pl ez az oldal: [link] ahol rengeteg jó kis cikket találhatsz sok mindenről, illetve van ilyen kérdezős szekciójuk is, ami abban másabb mint a GYIK, hogy azt hiszem nem válaszolhat akárki neked, csak ők. Legalábbis régebben mintha így lett volna, én már pár éve nem használom ezt az oldalt.

Ezen kívül találsz olyan netes oldalakat, ahol írhatsz ugyanígy kérdést és pszichológus válaszol neked, de ez is csak ilyen egyszerű tanácsadás kategória.

Viszont ha csak arról van szó, hogy beszélgetnél, megértést szeretnél, akkor szerintem itt a GYIK-en van pár rendes ember, aki szívesen dumál veled. Elvégre az ilyen "beszélgetne velem valaki?" kérdésekre mindig akadnak jelentkezők. Ha szeretnél nekem is írhatsz.


Mindemellett ha nem az internetben gondolkozol, akkor léteznek lelki segély vonalak is, amiket ingyen felhívhatsz.

2014. okt. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is írhatsz, ha szeretnél, szívesen segítek, ha tudok. :) 16/l
2014. okt. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!