Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan, milyen "szerrel"...

Hogyan, milyen "szerrel" "nyomjam el" a depressziót?

Figyelt kérdés
Az egész életem sivárnak érzem. Csak dolgozni járok és haza, egyedül élek, barátaim és barátnőm nincs(enek). Kb az egész élet fáj, főleg ha itthon vagyok egyedül, nem dolgozom és jár az agyam. A kérdésem adott. Egy olyan gyógyszer, szer, anyag bármi kellene amivel ki tudom ezt a "fájdalmat" kapcsolni, alszom tőle, vagy egy "másik világban" találom magam, csak meneküljek meg ettől a fájdalomtól és a valóságtól. Jártam már pszichológiai kezelésekre és nem segített semmit. Köszönöm a válaszokat és a segítséget!

2022. jún. 10. 19:34
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
29%
Enyhébb esetben egy tábla (ét)csoki vagy egy doboz fagyi segíthet, gyógyszert pedig pszichiáter írhat.
2022. jún. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
79%

És egy hónap múlva 5 kilóval több lesz, 2 hónap múlva 10 kilóval és így tovább....

Utána már az is baj lesz hogy kövér.

2022. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
75%
Háziállat, hobby, kerékpár, túra, klub, konyvtar, n8ght club 😀
2022. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
7%
Járj swinger clubba.
2022. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 A kérdező kommentje:
Gyógyszert keresek vagy bármilyen egyéb "szert"...
2022. jún. 10. 19:56
 6/68 anonim ***** válasza:
93%
Most azt szeretnéd kérdező higy mi javasoljuk neked drogot, alkoholt vagy valami tudatmódosító szert?
2022. jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
85%
Az SBO-n adnak elég erős szert, ha meggyőzöd őket a szükségességéről.
2022. jún. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 A kérdező kommentje:
Bármi jöhet ami segít és mondjuk meg tudom vásárolni gyógyszertárban például.
2022. jún. 10. 20:40
 9/68 anonim ***** válasza:
25%

Komoly bajok vannak a toronyban. A borderline már felmerült? A szerrel hiába nyomnád el, csak még több problémát okoznál az életedben, amire már nem lesz szer, ami elnyomná. És hidd el, sokkal rosszabb lesz, mint most.


Ne pszichológust keress, hanem feküdj be Tündérhegyre vagy tapasztalt terapeutához menj, és irány a pszichiáter

2022. jún. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 A kérdező kommentje:
Borderline? Nem. Utána olvastam és nem igazán jellemzőek a tünetek, de nem is ez volt a kérdés. Illetve kérlek ne érdekeljen, ha mégnagyobb kárt okozok magamnak! Nem számít, csak ne érezzem ezt a sivár és fájdalmas életet ami körülvesz.
2022. jún. 10. 20:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!