Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan, milyen "szerrel"...

Hogyan, milyen "szerrel" "nyomjam el" a depressziót?

Figyelt kérdés
Az egész életem sivárnak érzem. Csak dolgozni járok és haza, egyedül élek, barátaim és barátnőm nincs(enek). Kb az egész élet fáj, főleg ha itthon vagyok egyedül, nem dolgozom és jár az agyam. A kérdésem adott. Egy olyan gyógyszer, szer, anyag bármi kellene amivel ki tudom ezt a "fájdalmat" kapcsolni, alszom tőle, vagy egy "másik világban" találom magam, csak meneküljek meg ettől a fájdalomtól és a valóságtól. Jártam már pszichológiai kezelésekre és nem segített semmit. Köszönöm a válaszokat és a segítséget!

2022. jún. 10. 19:34
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
77%

[link]


Itt vannak önsegítő csoportok, van depressziós csoport is, úgy tudom.

2022. jún. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de én FB csoportra gondoltam...:)
2022. jún. 26. 19:45
 53/68 anonim ***** válasza:
100%
Alapíts sajátot, hátha másoknak is lesz kedvük csatlakozni. A nőkről kifejtett előítéleteidnek szerintem köze lehet ahhoz, hogy nem barátkoznak veled.
2022. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 A kérdező kommentje:
Én nem merek. Szerintem úgyse csatlakozna senki...:) Ez nem előítélet, hanem tapasztalatok. És igen. Gyűlölöm őket.:)
2022. jún. 26. 20:01
 55/68 Kroms ***** válasza:
100%

Én nem a nőket gyűlölném, hanem inkább a feminista nyugati világot, akik adják alájuk a lovat és hagyják, sőt mindent megtesznek, hogy a társadalomra veszélyes ösztönüket (hipergámia) korlátok nélkül kiélhessék. Amúgy Mo-n még nem olyan rossz a helyzet, tőlünk nyugatabbra sokkal hitványabb nők vannak. Érdemes konzervatív beállítottságúakat keresni, ők jóval ellenállóbbak a feminista behatásokkal szemben, ezért egészséges párkapcsolatra is sokkal nagyobb velük az esélyed. Ez persze nem azt jelenti, hogy azonnal belédszeretnek, ha csak rájuk nézel - ahogy azt egy átlagos incel elvárná. A természetben (szinte) minden faj esetében a hímnek a dolga felkeresni és meggyőzni a nőstényt arról, hogy érdemes őt választania. Ebben segíthet ez a könyv: [link]

Az általad keresett "gyógyszerből" sokféle létezik, de egyiket sem orvos írja föl. Hallucinogéneknek hívják őket és vannak közöttük mesterséges és növényi eredetűek is. Funkciójuk szerint lehetnek ún. klasszikus vagy disszociatív típusúak. A teljesség igénye nélkül néhány közülük: LSD, PCP, THC, DMT, MDMA, DXM, ketamin, ayahuasca, mágikus gomba, meszkalin, pszilocibin, szalvia. Mindegyiknek különböző erősségű hatása, mellékhatása és addiktivitása van, ezért érdemes utánaolvasni, hogy megtudd, melyik számodra a legmegfelelőbb.

2022. jún. 27. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 A kérdező kommentje:

Én nem igazán találkoztam konzervatív lánnyal. Ha talán mégis lett volna 1-2 olyan magasak voltak az elvárásaik, hogy egy magamfajta aligha tudta volna kielégíteni az igényeit. Mo-n is eléggé hanyatlik már a dolog, noha talán annyira nem mint a "fejlett" nyugaton. Ezzel nincs probléma, csak ha jön egy másik hím, aki sokkal fentebb van mindenféle téren, elkezd a nő lekoptatni miatta. Ezért én nem is akarok senkit... Csak egy gondolat volt ez.


Köszönöm! Pont ilyen gyógyszereket kerestem. Csak beveszem és elfelejtek mindent arra a kis időre.:) Mondjuk a pszichoaktívak nem a legjobbak nekem sajnos...

2022. jún. 28. 17:42
 57/68 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan szer vény nélkül amire vágysz. Orvos tud írni erőset, de e célra nem szoktak. Az erős ráadásul bealtat, nem alkalmas este bezombisodni tőle, elaludnál délután.
2022. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 A kérdező kommentje:
Tudnál esetleg mondani pár ilyen gyógyszer nevet amitől "bezombisodok"? Ez a tökéletes szó rá! :)
2022. jún. 28. 18:13
 59/68 anonim ***** válasza:
100%
A 66/2012. (IV. 2.) Korm. rendelet 1. mellékletében valószínűleg megtalálod, amit keresel.
2022. jún. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
100%

Hallucinogének nem alkalmasak legfeljebb.

"Pszichoaktívak"

Definíció. Minden ami a központi idegrendszeren fejt ki hatást, pszichoaktív szernek minősül. (Igen, a kávé is)

2022. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!