Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elegem van mindenből. Mit...

Elegem van mindenből. Mit kezdjek a kib@szott életemmel?

Figyelt kérdés
Én megpróbáltam mindent, semmivel sem változik az életem, tehetetlen vagyok és kvára elegem van már mindenből, legszívesebben megdöglenék de még ahhoz is gyáva vagyok, félek hogy nem sikerülne. Nem vagyok normális, túl sok dologban másképp állok az élethez mint más emberek, én vagyok a probléma, én tehetek arról hogy nem lehetek boldog. Egyedül vagyok rengeteg problémámmal, nem beszélhetek róluk senkinek,nem értenének meg. Pszichológusnak se beszélhetnék ezekről, még az se értené. Nincs senki aki hasonlóan gondolkodna mint én, legalábbis nem találkoztam még ilyennel. Egyedül érzem magam a világban és nem találom a helyemet

2022. jún. 11. 02:45
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Nem nyafogás csak már nincs türelmem leírni minden bajokat, mellesleg van amiről nem beszélgetek senkinek és jelenleg az a legnagyobb problémám
2022. jún. 11. 03:05
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Miről van szó pontosan, miről nem beszélhetsz? Azért érdemes lenne egy pszichológust felkeresni, hátha segít. Nem ismerem a problémáidat, de érdemes lenne megpróbálkozni azzal,hogy szakemberekhez fordulsz. Viszont ha 26 év alatti vagy akkor írhatsz a kék vonalnak is vagy fel is hívhatod őket. Nyilván nem helyettesít egy rendes kezelést, de lehet derűsebb szemmel fogod látni a helyzeted. Sajnálom, hogy így érzel! Remélem tudtam legalább egy picit is segíteni!
2022. jún. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

bajomat*

beszélhetek*

2022. jún. 11. 03:06
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Mi a baj konkrétan? Priviben elárulhatod, szívesen meghallgatlak.
2022. jún. 11. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
5. Szívesen meghallgatnál, köszönöm de nem értenél meg
2022. jún. 11. 03:45
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
És azt te honnan tudod? Meghallgat, aztán ki tudja, lehet kicsit megkönnyebbülsz, de ha mégsem akkor se hiszem, hogy sokat vesztenél vele. Ha meg sem próbálkozol és nem akarsz elindulni afelé, hogy változz vagy változtass akkor minden ugyanígy fog maradni. Sok ember van biztos akik szívesen segítenének. Írhatsz nekem is bátran.
2022. jún. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Bordasklaudia válasza:
100%
Szia , én is így érzek ,sajnos úgy érzem nem ért meg senki . Én is megszeretnék halni!Csak azt akarom hogy, vége legyen!! Bárcsak lenne elég erőm megtenni
2022. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Bordasklaudia válasza:
100%

Sajnos nagyon sokszor fordult már elő ez az érzés , de soha nem bírtam megtenni ,

Nemtudom hogyan kellene ,gyorsan röviden ... mindenki csak azt hajtogatja hogy ne ,meg az ömlengéseket. Nekem elég volt ebből.

Olyat mondjatok amivel tudtok ,legalább is nekem segíteni evvel kapcsolatban!!

2022. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Igen, én is tanácsokat várnék
2022. jún. 11. 22:50
 10/23 A kérdező kommentje:
ötleteket*
2022. jún. 11. 22:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!