Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érezted már azt, hogy mindenbő...

Érezted már azt, hogy mindenből és mindenkiből eleged van? Mi tudott kimozdítani ebből az állapotodból?

Figyelt kérdés

2021. dec. 29. 23:46
 1/6 anonim válasza:
72%
Igen. Felvetettem magam egy munkahelyre és elkezdtem dolgozni.
2021. dec. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Munkahely adott, van, már 10 éve, így az nem segít nekem sajnos.....
2021. dec. 30. 00:06
 3/6 anonim válasza:
Megtudod mondani, hogy mikor és mivel kezdődött ez az állapotod?
2021. dec. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sport, új munkahely, új hobbi, új élmény - egyszerűen elmenni túrázni a következő hétvégén.


Sokat dob rajtam egy baráti találkozó, stb.

2021. dec. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem tudom, mivel kezdődött, de azt tudom, hogy egy családi haláleset és egy másik családtagnak a jelenlegi lélegeztető gépen levése tette fel az i-re a pontot...... De esett bele munkahelyi stressz, nem elismerés, gyerekem műtétje, másik gyerekem kollégiumba költözése, autóbaleset, munkatárs váltások, egy rakás családi, valamint munkahelyi hazugság, amik sorba kiderültek mostanában..... Szóval már sok ez az év......
2021. dec. 30. 08:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezen az idő, a pihenés, a minőségi kikapcsolódás segít. Hagyj magadnak időt, ez tényleg sok egyszerre, ettől nem leszel depressziós de valóban figyelj7arra hogy megemésszed ezt a sok rosszat és változást
2021. dec. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!