Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tisztelt Gyakorikérdések...

Janosvertes32 kérdése:

Tisztelt Gyakorikérdések felhasználók! 32 éves érdeklődő/beteg-sérült vagyok. Az furdal engem,hogy ha valaki egy ideg gyenge és,vagy fogyatékos azt mert miért hagyják magára és mér bántják és szivatják meg!?

Figyelt kérdés

hangulatzavarok,egyéb kevert depressziós pánikolós szorongásos személyiség zavaraim is vannak.

szociális fóbia.

és állítólag asperger-szindróma is amiben viszont nagyon kételkedek.

1989ben születtem és az 1990es évtized óta kínlódok szenvedek gyötrődök magammal ahogyan 1992/1993ban bekerültem a bölcsődébe.



2022. jún. 11. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Mire gondolsz, Kérdező? Mi történt, mik történtek Veled, amiből a fentieket szűrted le?
2022. jún. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

A kérdező volt orvosnál aki ezeket állapította meg nála ,beszéltem már vele.


Nem akarok gonoszkodni de végig röhögtem a kérdést

2022. jún. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
A vadvilágból örökölt ösztön, hogy a gyengékre vadásznak. Szedd össze magad és becsüld meg azokat, akik szeretnek és vigyáznak rád.
2022. jún. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
A kérdező privijére válaszolva: nem azért sanyarú az életed, mert beteg, sérült, gyenge és fogyatékos vagy, hanem azért, ahogy a veled jószándékú emberekkel viselkedsz.
2022. jún. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
95%
Szeretném megerősíteni a 4-es Válaszolót, a Kérdező - a kérdésben lévő tiszteletteljesnek tűnő hangvétel ellenére - kifejezetten rosszindulatú, csak azért írta ki a panaszát, hogy privát levelezés keretében minősíthetetlen stílusban kivetíthesse a frusztrációit.
2022. jún. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyan ezt csinálta egy másik kérdése kapcsán pedig segítőszándékkal elég sok időt számtam rá és találtam is megoldást a problémájára. De nem megoldani akarja a bajait. Nem érdemes vele foglalkozni van akit nem lehet megmenteni önmagától. Az ocsmány stílus meg köszönönöm de nekem nem hiányzik pláne a segítségert cserébe. Azt megköszönni illik.
2022. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!