Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon félek mit tegyek most?

Nagyon félek mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Július elsején kell mennem leszázalékolási felülvizsgálatra. Szkizofrénia, szkizoaffektiv zavar diagnózisokkal. Vannak friss zárójelentéseim. 2015 óta vagyok leszázalékolva. Rettegek hogy nehogy elveszítsem a leszázalekolast, mert így tudok rehab munkát végezni, meg így tudom csak fenntartani magam. Annyira pánikolok, hogy öngyilkossági gondolataim vannak és nagyon szorongok
2022. jún. 14. 21:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A négy kiemelkedő buddhista ünnepnapot sokan Tízmilliószoros napként ismerik nálunk.


Az ünnepeket a tibeti holdnaptár szerint számolják ki, így minden évben más naptári napra esnek.


A tibeti holdnaptárban négy kiemelt tízmilliószoros teremtő erővel bíró ünnepnap van. Sorrendben ez az első holdhónap 15. napja Chotrul Düchen, a negyedik holdhónap 15. napja Saka-Dawa Düchen, a hatodik holdhónap 4. napja Cho-Kor Düchen, és a kilencedik holdhónap 22. napja Lha-Bub Düchen,.

2022. jún. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
És neked ez bevált?
2022. jún. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy beált?
2022. jún. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Működik?Mióta akarod,amit akarsz,és mikor érkezett meg?
2022. jún. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem így nem működik, hogy akarsz valamit és aznap sokat gondolsz rá és egyszer csak ott lesz napok vagy bármennyi idő múlva.


Ilyet nem is csináltam így erre nem tudok válaszolni.


A következő augusztus elsején lesz.


,,Mit tegyünk a Tízmilliószoros napon?

Az energiák különleges összhangja révén felerősödik a szándék, a teremtő erő, legyen jó, vagy rossz.

Ezen a napon a szeretetteljes, javító szándék és akarat domináljon, felejtsük el sérelmeinket, legyünk nagylelkűek, elengedők. Ez a nap kiváló lehetőség arra, hogy a negatív dolgokat is elengedhessük, feloldjuk a görcsös ragaszkodást. Legyünk békések, ne veszekedjünk, kerüljük a konfliktusokat, a sértéseket és legfőképpen mások életének kioltásától tartózkodjunk, legyen az a legkisebb bogár is.


A tízmilliószoros nap kiváló arra, hogy tanuljunk és adjunk másoknak is.

Adjunk szeretetet, odafigyelést, jókívánságokat, de tehetünk pénzbeli felajánlásokat, anyagi ajándékokat is, egyre megy. De ne a saját hasznunkat nézzük, mindig mások javára tegyük, viszonosság elvárása nélkül."


forrás: [link]

2022. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!