Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tegnap megvolt a scippa...

Tegnap megvolt a scippa kezdoadag (5mg), ha beveszem a következőt az tovább erősíti a kezdeti mellékhatásokat?

Figyelt kérdés
Azt érzem h megőrülök, eddig is elviselhetetlen szorongasom volt, azt hittem nincs rosszabb

2022. jún. 15. 08:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Pánikbetegségre, extrém erős szorongásra kaptam
2022. jún. 15. 08:54
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
A kezdeti mellékhatások el fognak múlni. Kitartást erre a pár napra, utána jobb lesz. Ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan.
2022. jún. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a masodik adag tovabbfokozza a kezdeti mellekhatasokat vagy mar az első után maximalizalodik?
2022. jún. 15. 10:12
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az első hét úgy komplett rossz volt, utána kezdett szépen lassan megfordulni és átmenni jóba. Kitartás! Megéri megvárni hogy elkedjen hatni úgy igazán! (2-3 hét után éreztem magamat jól, kicsit még fura volt, bár én 10mg-re tértem át az első hét után)
2022. jún. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ertem, koszonom a biztatast Az első hét minden nap egyformán rossz volt, vagy hanyadik nap volt a legrosszabb ?
2022. jún. 15. 11:08
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Hullámzott, nem tudnám megmondani melyik volt a legrosszabb. De valahol a 3-4. nap körül. De emiatt ne csüggedj!
2022. jún. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos sulyos deperszonalizaciom lett tolees csak 1 adagon vagyok tul
2022. jún. 15. 11:14
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is volt hasonló, de el is múlt nyomtalanul!
2022. jún. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

Az emelés fokozhatja a szorongást. Ezért nem szokták másnap vagy pár nap múlva emelni.


Az első 2-3 hétben, épp a szorongás fokozása miatt szoktak mellé nyugtatót is adni.

2022. jún. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!