Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felek az antipszichotikumok...

Felek az antipszichotikumok beszedesetol. Van olyan, akinek nem okoztak szornyu mellekhatasokat?

Figyelt kérdés
Deperszonalozacioval kuzdok ket honapja, teljesen eletkeptelen vagyok. Meg nem irtak fel, de ugy latszik nem fogom tudni elkerulni. Rettegek tole, hogy csak rosszabbat csinal.

2022. ápr. 14. 14:27
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
51%
Arra egy jó pszichológus kell, szerintem ez gyógyszertől nem fog elmúlni.
2022. ápr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
37%
Én is féltem tőle, nekem annyit okozott a Ketilept, hogy álmatagabb lettem, ezt igyekszem kávékkal ellensúlyozni. Illetve elalváskor néha erősebb a szívdobogásom, és emiatt az a fura helyzet van, hogy bár fáradt, álmos vagyok, mégsem tudok elaludni. Cserébe nincsenek a szörnyű kétségbeesések, amik előtte voltak. Szóval egy ideig megéri, aztán hátha sikerül a terápia és szükségtelenné teszi. 49f
2022. ápr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
30%
A deperszinaluzació a pánikbetegség tünete. A ketilept nem erre való.
2022. ápr. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
34%
OK, én depire kaptam, és csak általánosságban írtam, mert az is antipszichotikum és lehet ettől is félni. De ha pontatlan voltam, akkor sorryka.
2022. ápr. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

De ez nalam nem idoszakosan jelentkezik, hanem 0-24 fenn all. Ezert nem gondolom a szorongas vagy panikbetegseg tunetenek.

Mar ket honapja. Felkelestol lefekvesig. Teljesen eletkeptelen lettem

2022. ápr. 14. 15:52
 6/35 anonim ***** válasza:
82%
Az antipszichotikum nekem sokat segít. Kventiax (ketilept) jött be igazán, igaz nem kis mennyiségben.
2022. ápr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Es nem okoz sokkal rosszabb tuneteket, mint maga a betegseg?
2022. ápr. 14. 16:11
 8/35 anonim ***** válasza:
71%
akkor nem szednék az emberek
2022. ápr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

a velemenyek 99%-ban csak rosszat irnak :(

azert felek tole

2022. ápr. 14. 16:21
 10/35 anonim ***** válasza:
87%

Nekem egy gyógyszer mellékhatásaként jelentkezett deperszonalizáció. Nem vagyok pánikbeteg. (Nagyon komoly szorongásos betegségem van, de nem az.)


Én speciel szedtem vagy 5-6 féle antipszichotikumot, egyik sem volt jó. De kétségkívül nagyon sok embernek jók és azokkal tudnak egyáltalán működni.

2022. ápr. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!