Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek volt már valami hasonló?

Kinek volt már valami hasonló?

Figyelt kérdés

Rossz munkahelyen dolgoztam,idegileg rossz volt.

Este lefekvés után mindig jött egy érzés hogy úgyis meghalunk nem lehet ez ellen semmit tenni.Ezutan ott hagytam a helyet és elmentem egy másikra ami még rosszabb volt,egyedül egész nap egy kis irodában,majd itt már lettek pánikrohamok és kezdtem ideges lenni sokat.

Már nem volt kedvem felkelni mert minek ,már nem volt kedvem semmihez,nem találkozom barátaimmal,nem járok sehova,dolgozni járni is nagyon megterhelő,ideges vagyok hogy ki kell mennem a házból.Ami azóta is tart holott felmondtam.

Ez pszichés dolog lehet,vagy valami más?Mert 3 hete nem vagyok ott,két hete máshol dolgozom, és mégsem vagyok jobban . Sőt,tegnap már frontint is kaptam mert ideges vagyok mindig .


2022. jún. 15. 15:03
 1/5 anonim válasza:
Ez teljesen normális. Velem is ugyanez volt,csak velem suliba. Elkezdtem szorongani/stresszelni valamitől és még ezután az aznapi stressz kihatott az egész hetemre.Úgyhogy ne aggódj mindenkivel megesik, próbálj sokat pihenni és mosolyogj rendszeresen!
2022. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez depressziónak tűnik.
2022. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
olyasmi..
2022. jún. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1

Olyan kis őszintén naiv vagy♥️

2022. jún. 15. 19:35
 5/5 anonim válasza:
A mosolygással sporttal lehet kezelni a stresszt mi a f... te zt még nem tudtad pl amikor focizol elfelejted a stresszt és akkor már nincs itt, vagy pl vicceket olvasol nevetsz akkor se gondolsz rá. 4 te kis okoska
2022. jún. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!