Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy kaphatok segítséget, ha...

Hogy kaphatok segítséget, ha öngyilkos akarok lenni?

Figyelt kérdés
Egyre erősebben érzem, alig bírom megállni, hogy ne bántsam magamat. Ha kisebb stressz ér teljesen kiborulok, sírógörcsöt kapok. Az utóbbi időben lett ilyen, rosszabb a helyzet. Eddig nem borultam ki ennyire kisebb dolgokon, de mostanában nagyon megviselnek. Szeretnék jobban lenni, de nem tudom hogyan kaphatnék segítséget. Pszichiáter, pszichológus, eddig oké. De hogy kapjak úgy segítséget, hogy ne küldjenek kórházba vakációzni?
2022. jún. 15. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Beszélgess valakivel aki közel áll hozzád és tudod, hogy segítene.
2022. jún. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
82%

Nem küld kórházba a pszichiáter, ha nem kéred, és/vagy nincs életveszélyre utaló jel.


Ja, és pszichológus az egy senki! Jobban jársz ha helyette elmész a templomba, és a pappal dumálsz, az legalább ingyenes.

2022. jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy küldenek kórházba. Aki oda való az valószínűleg nem ide írogat. A bölcsész végzettségűt meg felejtsd el.
2022. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Legyél őszinte és együttműködő az orvosoddal, bízz benne, akkor tud a legjobban segíteni.
2022. jún. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Lelkisegély szolgálat.
2022. jún. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
A lelkisegély egy kalap szar.
2022. jún. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem hivtam meg soha lelkisegély szolgálatot, de valami haszna biztos van ha fenntartják. Ott elirányithatják pl a családsegítőhöz ott már tudnak segíteni.
2022. jún. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem mind gyökér, nekem is volt, h már segített de a nagyrészük alkalmatlan arra a munkára.
2022. jún. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!