Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kitől kérjek segítséget?

Kitől kérjek segítséget?

Figyelt kérdés
Annyira nem vagyok jól, a családom figyel mert aggódnak hogy öngyilkos leszek, semmi nem jön össze az életemben, már meguntam élni is

2022. jún. 15. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Mi az a semmi ami nem jön össze az életedben? Azért biztos van valami pozitív is benne.
2022. jún. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Van egy csomó telefonos lelkisegély, válassz egyet!
2022. jún. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
31%

Ha nagyon azon a ponton vagy, hogy feladod, hívd a 116-123at (ingyenes), de hosszú távon nem sokat segít! Én is minden nap feladnám, ha szeretnél beszélgetni, írhatsz nekem privátban, épp beteg vagyok (csak megfáztam) ha nem válaszolnék azonnal, de mindenképpen fogok!

Ha a családod törődik veled az is segíthet, ha a kritikus pillanatban csak odamész hozzájuk, pl. együtt tévét nézni vagy hasonló, nem kell beszélned, ha nem akarsz, csak legyen valaki a közeledben.

2022. jún. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor is egyedül érzem magam ha van valaki mellettem mert tudom hogy senki nem értené meg teljesen, csak ha valaki ugyanúgy gondolkodik mint én
2022. jún. 20. 14:15
 5/7 anonim válasza:
46%
Van amikor annyira elcseszett az ember élete, hogy már nincs sok remény. Én is így jártam sajnos és most mérlegelem a lehetőségeket.
2022. jún. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hasonló egészségi állapotom van nekem is. Mindent elrontok, azt is amit nem lehet, a szüleim meg le se szarják a dolgot, hogy nem vagyok jól. Az én hibáimat észreveszik, mintha ők lennének maga a megtestesült tökéletesség, de a sajátjukat nem. Ők a legnagyobb ok hogy meg akarnék végre halni. Emellett senkinek nem vagyok elég jó, egyszerűen nincs értelme hogy éljek. Meguntam. Néha konkrétan egy hajszál választ el attól, hogy bemenjek a fürdőszöbába és leszürjam magam, de még nem tettem meg.


Ha szeretnéd beszélhetünk, megteszek minden tőlem telhetőt hogy segítsek valahogy, akkor is ha nincs sok értelme.

2022. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

6os vagyok


Bocsánat hogy elírtam dolgokat, csak nagyon siettem, remélem érthető volt

2022. júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!