Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem jól érzem magam miért lehet?

Nem jól érzem magam miért lehet?

Figyelt kérdés
Mostanában megint érzem hogy újból előtért a depresszióm,van hogy reggelenként hasmenésem van,esténként negatív gondolatok vesznek körül,nem rég volt a születésnapom de az sem okoz már örömet, lehet azért is mivel nekem még sosem volt igazán születésnapom. Mióta elhunyt nagyim azóta kevés dolgot tartok jónak,a jövőmet elléggé kilátástalannak látom. Nem tudom mi tévő legyek szerintetek?
2022. jún. 16. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Ennyi kevés infóbol kevés tanácsot fogsz kapni.
2022. jún. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kólauborkával ***** válasza:
58%

Csak azt tudom írni, amit már másnak mondtam: ahhoz, hogy változás történjen neked is változnod kell. Valószínüleg nem jött be amit eddig csináltál, kezdj el mást és máshogy csináld.

Csak hogy példát is írjak:

Válts munkahelyet, ha nem vagy elégedett a mostanival.

Tanulj valami újat, amit nem csináltál még nem is tudod, hogy jó vagy-e benne, illetve élveznéd-e?

Keress társaságot, ezt nagyon sok helyen lehet.

Meg valamikor olyan apróság is tud javítani, hogy kitakarítasz, mint az állat, ha van rá lehetöség átfested a kecót és átrendezed. Amennyiben sokat vagy otthon, nagyon nem mindegy milyen az a légtér és környezet.

2022. jún. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!