Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az antidepresszáns gyógyszerek...

Az antidepresszáns gyógyszereknek milyen mellékhatásai vannak?

Figyelt kérdés

Milyen mellékhatása lehet hosszútávon?

Negatívan hatnak az egyensúlyérzékre és a gondolkodásra?

Reakcióidőre is negatív a hatása?

Attól félek ha beveszem akkor romlani fog az egyensúlyérzékem és a reakcióidőm.

Esetleg akki rég szed valamilyen antidepresszáns gyógyszert az leírja, hogy neki milyen mellékhatásai lettek tőle hosszú távon?



2022. jún. 17. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Én évek óta szedek,nem tapasztaltam semmilyen mellékhatást.
2022. jún. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Amikor nem tudtam aludni, direkt olyan antidepit adtak, ami álmosított. Sajnos eleinte gyakrabban fájt tőle a fejem. Később egy másik álmosítót kaptam, alvászavarra.


A többi antidepi nem álmodított. Most is olyat szedek, ami energetizál. Nincs mellékhatása.


A legtöbb nem csökkentette és nem is fokozta az étvágyam. Egytől híztam, kettőtől fogytam.


Nekem sosem okozott szexuális mellékhatást. Valakinek okoz és ez tartósan is megmaradhat.


Egyensúlygondot legfeljebb pár napig okozhat, de ez sem jellemző.


Émelygés, szédülés lehet pár napig. Nekem sosem volt.


Koncentrációs gondot nem okoz, reakcióidőt nem lassít. A betegség (depresszió, szorongás) viszont igen.

2022. jún. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2-es, melyiktől híztál és melyiktől fogytál?
2022. jún. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

Hízás: Mirtazapin


Fogyás: Cymbalta és Venlafaxin (ezek SNRI szerek, SSRI-ktől nem fogytam, nem híztam)

2022. jún. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
köszi:)
2022. jún. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aki antidepresszánsokat szed vagy tervezi, hogy szedni fog, mindenképpen olvassa el ezt a cikket! Nagyon fontos!


Sajnos, saját tapasztalataim is alátámasztják a leírtakat...


PSSD - [link]

2023. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Libidóhiány, nemi szervek érzéketlensége, orgazmusképtelenség, lelki sivárság, hízás.

Csak az szedjen ilyen gyógyszert aki le akar mondani az érzelmekről, szexről, szerelemről, és belefér neki hogy 20-30 kilóval nehezebb lesz!!!

2023. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!