Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szabad e az antidepresszánsoka...

Szabad e az antidepresszánsokat egyből elhagyni?

Figyelt kérdés
Két hete hogy egyből elhagytam az antidepresszánsokat(Cipralexet és Olanzapint szedtem)másfél éve szedem őket.Első pár nap nem éreztem semmit,de kb most egy pár napja gyengének érzem magam és szédülök.Az ok amiért azonnal elhagytam hogy lett barátnőm és a gyógyszerek teljesen elvette a szexuális vágyam ami eddig nem is zavart de így barátnővel kár eggyütt lennem ha nem érzek semmit mikor szeretkezünk.Hallottam hogy nem szabad így egyből elhagyni őket hanem szép lassan csökkenteni kell a mennyiséget.Most hogy egyből abbahagytam elmúlnak az elvonási tünetek vagy muszáj lesz visszaáljak és csökkentve elhagyni őket

2022. jún. 18. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt igazán nem a gyakorim kéne kérdezned, hanem az orvosodtól! Hatalmas felelőtlenség
2022. jún. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Hallottam hogy nem szabad így egyből elhagyni őket hanem szép lassan csökkenteni kell a mennyiséget"


Tudod te

2022. jún. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudjon doktor úr,de nekem a gyakorin ezt mondták..:)
2022. jún. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt javaslom menj vissza az orvosodhoz, ha jobban érzed magad , akkor szép lassan , fokozatosan le lehet csökkenteni, de jobb ha ő állítja be a dózist,mert ért hozzá. És egészségügyisként még hozzátenném, hogy nyugodtan mond el ezt neki is, ebben nincs semmi kínos vagy rendkívüli, nem kell hogy szégyenérzeted legyen.
2022. jún. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Másfél év után nem szabad.
2022. jún. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!