Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon megbolondultam?

Nagyon megbolondultam?

Figyelt kérdés
2 évig szenvedtem depresszióval, el sem tudom mondani mennyire rossz volt, volt hogy majdnem feladtam. Depresszió mellett volt még szorongás, pánikroham, nagyon erős valóságvesztés, nagyon mély gondolatok állandóan, túlzott érzelmek, vagy érzelmek hiánya és most mintha egyik napról a másikra megszűnt volna ez az egész. Amit most érzek az furcsa, depresszió is de nem is.Mi ez? Néhány pillanatig teljesen boldognak éreztem magam, aztán most ez a kettő közti állapot, nagyon rossz, rosszabb mintha súlyos depresszió lenne, összezavar. Mihez kezdjek most?

2022. jún. 18. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jársz orvoshoz?

Ha nem akkor kéne, hogy kiegyenesitse a hullámvasutat

2022. jún. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így tényleg nehéz lesz megoldani, egyetértek az előzővel az orvoshoz járás kapcsán. Keress fel valami pszichiátert vagy pszichológust, akár ingyenest is. Tegyél valami rendszerességet az életedbe, rutinokat és mozogj. Fontos, hogy erősen kövesd a rutinokat. Próbálj meg rendesen enni, esetleg igyál valamilyen nyugtató teát (orvosi citromfű, nyugi teák), ezekből naponta 3x addig amig jobban nem leszel. A legfontosabb akármilyen nehéz is, hogy meghatározd a napi rutinjaidat - ezek lehetnek célok, fogmosás, sport, tanulás, stb csak rutinos legyen -, egyél rendesen, mozogj és légy a napon, illetve idd a teát rendszeresen! Az ember el sem hinné, hogy a sport, mint fiziológiai lazítás tényleg segít a depresszión!
2022. jún. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!