Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki ajánlana olyan pszichol...

Valaki ajánlana olyan pszichológust aki kifejezetten önértékeléssel és annak javításával foglalkozik?

Figyelt kérdés

Sajnos utálom önmagamat. A belsőmmel tisztában vagyok itt a külsőm a probléma. Mindig is szép lány voltam, ami az én szememben főleg 2-3 éve kezdett el elmúlni rohamos mértékben. Tehát megcsúnyultam. A környezetemben ezt senki nem mondta, és mindenki hülyének tart, de én már azon a szinten vagyok, hogy az utcára sem szeretek kimenni, főleg így nyáron. Mindig arról álmodozom, hogy bárcsak tökéletes lenne a bőröm mint régen, ami tudom, hogy nem lehetséges, és nem kéne ezzel áltatnom magam. Néha vannak jobb napjaim amikor jól érzem magam, és szépnek látom magam. De sajnos 99%-ban utálom amit látok, és ami a legrosszabb, hogy folyamatosan vizsgálom a testem. Fotózgatom, különböző szögekből világítgatom, nagyítóval nézem, így mindig újabb hibákat találok magamon.

Tudom, van ennél sokkal rosszabb is, és el kéne fogadnom magam stb stb… Próbálkozom! De egyedül sajnos nem megy, erre rákellett jönnöm. Nem szeretném ha erre rámenne az életem, és kihagynék nagy lehetőségeket, hiszen tudom, hogy képes vagyok rá, és még csak 22 éves vagyok.

Aki tud, kérem ajánljon jó szakembert.

Köszönöm



2022. jún. 21. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:
47%
Minden pszichológus kifejezetten ezzel foglalkozik, mert szinte az összes létező életvezetési probléma ide vezethető vissza.
2022. jún. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!