Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szánalmasnak érzem magam ?

Szánalmasnak érzem magam ?

Figyelt kérdés
Egyszeruen nem megy. Nem birom felvagni a csuklom. Valski irjon valamit hogy megtegyem kerem.
2022. jún. 22. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
És mi lenne ha inkább bedugnád a füled és elmennél futni? Jó stresszlevezető. Utána pedig mikor már megnyugodtál rátelefonálni az orvosra hogy pszichológiai gondjaid vannak. Hidd el jobban megéri. Utána egy csomó jó dolog vár.
2022. jún. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nrm akarok meghalni de olyan elviselhetetlen ez az erzes. Osstevagyom zavarodva. Van amelyik nap ugy erzem megleszek de aztan jonnek az ilyen napok. Nem segitenek semmit a rohadt pszichologusok. Nem segit semmi. Nem tudom miert erzek ugy ahogy.
2022. jún. 22. 18:33
 3/5 A kérdező kommentje:
Valaki legyszi irjon. Nem tudom mit tegyek.
2022. jún. 22. 18:39
 4/5 anonim válasza:

Milyen érzések fognak el?

Mik a problémák amikre úgy érzed nincs megoldás?

Semmiképp se az öngyilkosságon járjon az agyad,ha úgy is érzed nem segít a Pszihologus keress fel másikat,többet amíg meg nem találod azt akivel megvan az összhang.

Vannak ingyenesen hívható számok is ilyen esetekre,mikor úgy érzed elborul az agyad.

2022. jún. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jártál már egy normális pszichológusnál? Mivel foglalkozol? Nem szereted amit csinálsz? Vagy konkrétan mi a probléma? (1-es vagyok)
2022. jún. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!