Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 6 éves kapcsolatbol léptem ki...

6 éves kapcsolatbol léptem ki ,most nem tudom mit kezdjek magammal. Néha a halál is jobb lenne, mit tegyek ?

Figyelt kérdés

A volt párom rengetegszer átvert de én mégis azt hiszem szeret. Én is úgy érzem szeretem még és néha beszélünk egy kicsit de nagyon nehéz. Főleg hogy 1 hónapja szakítottam vele mert elegem lett ő pedig simán elengedett de csak azért mert éppen talált valaki mást. Nem bírom mással látni. Mindenki mondja hogy az a nő csak egy pótlék neki stb de én nagyon sajnálom hogy így alakult és az fáj még az egészben hogy én nem is tehetek erről az egészről meg sem tidtam akadalyozni. Hiába viselkedett velem sokszor undoritoan mégis látok benne valamit, ő azt mondja azért van mással annak ellenére hogy fontos vagyok neki, mert már unta hogy a szüleim nem szeretik őt és nem járhatott le nálunk stb. és most ezt valaki más meg tudná neki adni. Megertem ebből a szempontbol de olyan hülye vagyok hogy ennyi rossz dolog után is szeretem még valahol mélyen. Ezalatt a 6 év alatt kb tönkrementem, ameddig vele voltam is sokat szenvedtem. Többször próbáltam elhagyni de mindig mondta változni fog stb és megbocsatottam neki. Mindenki azt mondja nem veszítettem semmit én mégis azt érzem hogy veszítettem holott tudom hogy nem voltunk már olyan jó kapcsolatban mint kellett volna. Nem tudom mi van velem , tenyleg nem. Ezen kívül is vannak dolgok amik lehúznak de már barátaim sincsenek szinte, semmit nem tudok csinálni. Dolgozom de az sem okoz örömet már. Sokszor gondolok arra hogy biztos fog még keresni, hogy ki szeretne békülni ami jól esne de igazából rosszat is tenne nekem, már az eszemre kell hallgatnom nem a szívemre és ez a nehéz számomra. Bele gondolok és rossz érzés tölt el attól hogy már soha nem lehetek vele ha még lesz rá lehetőségem akkor sem mert akkor utálnám magam hogy ezek után még vele lennék. Sokszor jut eszembe hogy elmenjek innen minden magyarázat nélkül, valahova külföldre, vagy csak megolni magam. Ha az öngyilkosságra gondolok eszembejut hogy lehet az utolsó pillanatban megbánnám vagy bármi ilyesmi. Ne gondoljátok hogy most egy szerelmi csalódás hozta ki belőlem ezt (részben az is) , de tenyleg nem tudom mit kezdjek magammal. Annyira megbantott hogy sokkot kaptam pl mikor megláttam roluk egy képet. Néha jobban érzem magam aztán később megint összezuhanok lelkileg. Leginkább akkor amikor erdeklodik hogy hogy vagyok, nem ertem miert csinálka ezt velem. Beszélni beszélek róla a barátnőmmel de nem igazán segít ez sem. Már nincs kedvem semmihez igazán már unom az egészet.

23L



2022. jún. 23. 14:18
1 2
 1/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
De a fenének kell nézegetni annak a képeit, akivel már szakítottál, felesleges önkínzás. Hiába szeretsz valakit, ha nem illetek össze, egy kapcsolat nem csak erről szól.
2022. jún. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Pasizz be.
2022. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
2.De imádom hogy itt mindig ez a leglustább válasz amit bárki adhat itt...mintha bepasizna és máris megoldódna minden, de nagyon nem így van ez...
2022. jún. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Van bármilyen hobbid, vagy sport, amit szeretsz és úgy érzed, amikor űzöd, emeli az energiaszinted? Ilyeneket lenne érdemes keresned. Nem szabad a rossz érzés elől elbújni, meg kell szenvedni, gyászolni és el kell temetni az okozott fájdalmat, ahhoz, hogy idővel egy minőségi(bb) párkapcsolatba be tudj lépni teljes emberként. Viszont a fenti apróságokkal lépésről lépésre könnyebb lesz a felejtés, mivel kevesebbet gondolkodsz majd a múlton.
2022. jún. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Dehogy kell bepasizni,inkább adj időt magadnak és ne foglalkozz vele, gyászidőszakon kell túllépned,utána könnyebb lesz.
2022. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Én 3 hónapja szakítottam a barátommal(1 éve voltunk együtt) és az első 1-2 hónapban nagyon megviselt. De mostmár egész jól vagyok. A lényeg hogy próbáld elfelejteni őt. Nem mondom hogy ne beszelgess vele de tartsd a távolságot
2022. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Fél évvel ezelőtt teljesen ugyanezen mentem át...

Akárennyire is klisé, az idő segít. Sokat.

Illetve, nekem sokat segített, hogy munkahelyet is váltottam a szakítás után. Újra elkezdtem azokat a hobbikat amiket a kapcsolatunk miatt elhanyagoltam, pl edzés. Felkerestem olyan barátokat, akikkel már rég nem tartottam a kapcsolatot, stb. És ahogy telt az idő. szinte észre sem vettem de megfeledkeztem róla teljesen :)

2022. jún. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Csak félig olvastam el, de utána abbahagytam, mert nem szeretnék agyvérzést kapni más hülyesége miatt. Te nem vagy normális, mazochista vagy, imádsz szenvedni. Miért nem mész be a nyóckerbe egy "Utálom a cigókat" transzparenssel a kezedben? Meglenne a szükséges szenvedésadagod!
2022. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Elsonek : nem nézegetem a képeit hanem egyszerűen elém került mert elküldték nekem de azután tényleg letiltottam mindenhol mert ugy dontottem vége es kesz nem akarom latni sem tobbet. Már csak hívni tud vagy SMS-t írni néha ott ír rám de az a baj hiába tiltanam le ott is ha el akar érni el fog.
2022. jún. 23. 16:58
 10/12 A kérdező kommentje:
8asnak: egyébként eskuszom gondolkoztam ezen h amúgy én most ezt élvezem amiért ennyiszer kibekulok vagy mi?? De igazából rajottem hogy nem élvezem csak szeretek valakit aki nem érdemli meg. Megláttam a közös képüket és egyszerűen gyűlöletet éreztem csak hirtelen nem is ertettem hogy en miert voltam vele ennyi ideig... aztán már elmúlt és kezdődik minden elölről 😂 utalom magamat e miatt de eskuszom nem tehetek róla nem én szeretném ezt. Én nagyon jól tudom hogy nem szabad foglalkoznom vele.
2022. jún. 23. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!