Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám abbahagyni?

Hogyan tudnám abbahagyni?

Figyelt kérdés
Kisgyerek korom óta rágom a számat. Nem is emlékszem olyanra, amikor ne tettem volna, sose volt ideje teljesen begyógyulni. Nem tudom abbahagyni, de nagyon zavar. Amikor meg fáj mert van benne afta vagy seb, akkor is rágom. Nagyon fáj, és akkor is. Pedig tudom, hogy rossz és utálom, de mégse múlik el nálam. Mit tehetnék?

2022. jún. 25. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Stresszlevezetés miatt csinálod esetleg?

Ha igen, akkor legjobb a stresszforrást megszüntetni, addig esetleg valami terelőtevékenységet alkalmazni.

2022. jún. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a legapróbb dologra is ez a reakcióm. Szerintem a belső szorongás miatt, de már 5 évesen is csináltam :/
2022. jún. 25. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Szájfényeket, Carmexet próbáltad? Én csak akkor rágom ha száraz, de a Carmexnek nincs túl jó íze, úgyhogy leszoktam róla. Nem tudom nálad működik e, és a sebeket lehet csípni fogja. Én a körmömet és a bőrömet rágom kiskorom óta, de nálam csak a nyári szünet segített, akkor nem volt stressz a suli miatt, de szeptemberben megint nem volt körmöm.

Sok siket! :)

2022. jún. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz, biztos van valami megoldása.
2022. jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!