Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elrontok valamit és egész nap...

Elrontok valamit és egész nap ezen pattogok. Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

A minap elrontottam egy apróbb dolgot a munkahelyemen, ezért kicsit a főnök meg is szólt, viszont nagyon mély nyomot hagy bennem az ilyen. Próbálok másra koncentrálni, de nem megy, folyamatosan ez kattog a fejemben. Alvás után is...


Hogy tudnék ezen segíteni?


19/F



2022. jún. 25. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondogasd magadban: Jogom van hibázni, jogom van tévedni!

Nem szándékos volt és nem is vagyok a Mindenható!


Amúgy hidd el, a főnököd nem kattog ezen, ő békésen iszogatja a teraszon a fröccsét. Tedd te is azt.

2022. jún. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

legközelebb nem hibázom el.

hibából tanulok. mindenki így kezdi.


majd ha ezek nem segítenek:

a feljövő gondolatot észlelek rá szólok magamra, hogy "hülyeség". Minden alkalommal következetesen. Illetve próbálok mást gondolatokat találni.


Ha ez sem elég, gondolatban megverem az illetőt, de csúnyán. Vagy múltkor átvertek egy bárban, de csak utólag kezdtem vergődni rajta: gondolatban felgyújtottam a bárt.


De meg lehet próbálni pozitív véget is elképzelni: főnököd legközelebb (nyilván nem viszi túlzásba) megdícsér, vagy legalább azt mondja, hogy rendben van, vagy megbocsájt.


Én is utólag kattógós vagyok. Nehéz ügy, átérzem.

2022. jún. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ilyen vagyok, nagyon nehéz. Képes vagyok napokig rágódni.

Főleg, hogy ha hibáztam, elég ingerülten jelzi a főnök.

Pedig még csak próbaidőn vagyok.

Nem tudom, mi lesz később.

2022. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!