Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszióból hogy lehet...

Depresszióból hogy lehet kijönni szakember segítsége nélkül?

Figyelt kérdés
Én próbálom összeszedni magam de nem megy.. Már úgy érzem mindent megtettem és van is eredménye mert jobban vagyok már mint voltam de most megint úgy érzem hogy kezdek visszaesni a legmélyebbre ahonnan nagyon nehezen jöttem ki. Nincs sok barátom csak 1 van és vele jól érzem magam de nem lehet ő sem 0-24 ben velem, amikor egyedül vagyok nagyon depressziós leszek és nem tudok mit csinálni, túl sok szabadidőm is van. Ha bulizni megyek akkor ott sem érzem magam jól mert tudom hogy úgyis vége lesz, egyszer minden jó véget ér és én nem szeretném, aztán meg ott van a gondolat hogy minden nappal telik a sok idő az életemből és nem vagyok boldog, nem tudok boldog lenni úgy igazán, nem tudom mit szeretnék a jövőben, nem tudok a jelenre sem koncentrálni, nagyon rossz kedvem van és inkább meghalnék

2022. jún. 27. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Ha van rá pénzed, akkor pszichológus kell.
2022. jún. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok. Beszélgethetnénk, ha van kedved.
2022. jún. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 13 éve benne vagyok. Hullámzó leginkább, de társult mellé a testképzavar. A 13 évben úgy gondoltam, ha már van, akkor kihasználom. Elkezdtem regényeket írni hobbi szinten, ezek leginkább drámák és horror. :-D A depresszió egy különös löketet ad a történeteknek, és egyedivé teszi őket, így elég jól megvegyok mostanság. Barátok nekem sincsenek és barátnőm se, de igazából nem is vágyódom rá. A másik meg az, hogy a napjaimat nem csak az írás teszi ki, hanem az edzések :-D Igazából eszem ágában sincs pszichológushoz menni. Tudom, így nem élet az élet, de elvagyok magamnak.
2022. jún. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Beszélhetünk ha van kedved,kitudja hogy miben más a te szitud.

Sokat tanultam a témáról pusztán azért,mert unatkoztam.

Nem motivációs trénerektől,nyugi!

Írhatsz,bár nem nő vagyok úgyhogy ja....

2022. jún. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!